Existuje sportovní trojkolka s možností i pro novorozence?

Zodpovězené
28. kvě 2022

Ahoj,

hledám ideální sportovní kočárek. Aktuálně máme Kinderkraft Prime, se kterým jsem víceméně spokojená, ale potřebujeme pro 11 měsíčního syna už něco skladnějšího do auta (tento zabere celý kufr).

Pokukuji po tříkolkách, neboť kmitání předních kol a neustálé blokování a odblokování je nad mou trpělivost.

Od kočárku potřebuji:

  • zvládnout mírný terén - štěrk, jámy, vyspádované chodníky, louku,
  • dlouhou stříšku,
  • použitelnost později i pro novorozence - plánujeme i druhé dítě,
  • tichou a hladkou jízdu - ne praskající konstrukci,
  • snadné ovládání,
  • snadné skládání do 1 celku - aktuálně skládáme podvozek a vrch samostatně,
  • možnost zvednout nožky do roviny,
  • ideální tak do 10 000 Kč.


Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Baby Jogger City Mini GT2, který se dá sehnat za dobré peníze v akci, nebo na bazaru, pokud nechceš už do kočárku příliš investovat. Sama ho mám doma a jsem s ním moc spokojená. Jedná se o sportovní kočárek, ke kterému se dá připojit hluboká korba i vajíčko a můžeš ho tak využívat od narození. Může Tě zaujmout 10,4 kg hmotností, snadným složením, dlouhou stříškou s náhledovým okénkem, nastavitelnou rukojetí a velmi prostorným sezením, které se dá nastavit do úplného lehu, včetně polohování nohou. Ačkoliv má kola menší, tak zvládne i terén.

Kočárek jsme měli i v redakci na testování. A jak obstál, se dozvíš v této video recenzi! 🙂

Pokud bys chtěla větší kola, tak doporučuji i bazarový Baby Jogger City Elite 2, který je velmi podobný GT2, ale díky větším kolům, je určený více do zhoršeného terénu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂


Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie