Hluboký kočárek s co největší korbou na zimu do 15 000 korun

Zodpovězené
18. črc 2019

Ahoj Eli,

v prosinci se máme rozrůst o nového človíčka a koukám po kočárkách. Ale teda jsem bezradná. Původně jsem chtěla kombinaci, ale hodně ji kritizují. Takže koukám po hlubokých třeba s vajíčkem, ale moc jsem jich takto nenašla. Ráda bych co největší korbu, polohovací madla, dobrá kola do terénu a aby byl lehce skládný do auta. A samozřejmě, aby to nebyl úplný plasťák co se rozpadne po první vyjížďce 🙂

Cena ideál do 15 000. Prosím o radu 🙂
Díky

Ahoj!

Co se týče kombinací, ano, je pravda, že mnoho je ne až tak dobrých - zejména co se týče sportovní nástavby, která tam je často odfláknutá. Každopádně to však neplatí obecně a pokud na výběr kočárku jdeš správně, tj. zohledňuješ v první řadě právě tu sportovní nástavbu, lze najít i dobrý kombinovaný kočárek (nebo se dá kolem sporťáku vyskládat).

V tomto případě, pokud vyžaduješ velkou hlubokou korbičku, bych se podívala na ABC Design Salsa 4 / Salsa 4 Air.

ABC Design Salsa 4

ABC Design Salsa 4 Air

Mluvíme jen o hlubokém kočárku (s případnou možností autosedačky), jsou možnosti, mimo retro kočárků (zde by byl ok takový Inglesina Sofia),

Inglesina Sofia

mírně omezené - protože obvykle si je třeba vyskládat zakoupením konstrukce a nástavby. Možností by byl například podvozek plus korba takového Cam Dinamico Up.

Cam Dinamico Up

Ještě bych chtěla zdůraznit, že pokud se miminko narodí v zimě naopak nepotřebuješ největší korbu. Právě když bude děťátko malinké se i s fusakem vejde do prakticky jakékoliv korbičky.

Zkus si proto opravdu spíše promyslet požadavky na sporťák a vybrat spíše ten, a jen ho doplnit korbičkou, či najít v setu. Do terénu bych se tak možná podívala na značku Jané či Concord...


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.