Jaký lehký kočárek s velkým košíkem pro zimní miminko?

Zodpovězené
3. zář 2019

Dobrý den,

prosím o radu na kočárek pro lednové miminko, chtěla bych, aby byl lehčí, já vážím 52 kg, a to hluboká i sportovní korba. Aby měl pořádný košík na věci, netáhlo do kočárku a v létě v něm nebylo vedro. Chci polohovatelnou hlubokou korbu. Chtěla bych se vyhnout polským kočárkům.

Moje tipy jsou Venicci Silver, ABC Desing Salsa 4, Moon Scala.

Děkuji za názor!

Ahoj!

Půjdu rovnou k věci a řeknu, že ABC Desing Salsa 4 mi z Tvého výběru přijde nejvhodnějším modelem. Je relativně lehký (pod 12 kg), opravdu prostorný v obou konfiguracích (korba i sportovní část), s obrovským košíkem, citelným pružením (je fakt výborné na typ kočárku) ... Za mě je poměr cena - výkon u tohoto kombinovaného kočárku top.

ABC Design Salsa 4

Venicci Silver,

Venicci Silver

navzdory značce claimující sídlo v UK, je bratrem polské značky Bebetto, čili tam se s polským designem v podstatě přímo potkáš. Jsou to ok kočárky, nižší (pokud jsi malá, super), pohodlné, i když - těžší a těžkopádnější (tento 13,4 kg). Levnější alternativou polských modelů - a to s nadstandardně příjemnou váhou 12 kg, by byl i Kinderkraft Prime 2019.

Kinderkraft Prime 2019

Moon Scala

Moon Scala

je hodně robustní kočárek (s váhou 13 kg), to při Tvé váze a požadavcích nedoporučuji. Když už Moon, tak koukni na novinku Moon Style - dobře vyvážený a lehký (11,5 kg) model.

Moon Style

I Moon ReSea - je povedený a ne těžký. Ani jeden Moon, tak i ABC-čko, nenabízí polohovací korbičku - ale jsou to dobré korbičky, pomoci si můžeš i klínem pod polštář, pokud by tedy děťátko mělo reflux, či z jiného důvodu by si ho potřebovala zvýšit...

Moon ReSea S


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.