Jaky sportovní kočárek na procházky městem koupit pro 5 měsíční mimčo?

5. únor 2019
Dobrý den,

synovi bude za týden 5 měsíců a v korbičce v kočárku má už jen pár centimetrů, aby byl na těsno. Proto uvažuji o sporťáku, ale aby se dal polohovat do lehu a později do sedu. Užívat ho budeme jen na procházky po městě, ani s ním nebudeme cestovat autem a požaduji také, aby byl za přijatelnou cenu.

Děkuji za rady. 😊
Zdravím!

Velmi záleží na tom, zda v tomto (poměrně nízkém) věku vyžadujete sportovní kočárek otočný nebo nevadí, pokud bude směřovat jen vpřed. Také je zajímavou informace, zda preferujete sezení / leh klasický, nebo akceptujete i korýtko (které je právě u menších dětí často vhodnou volbou, ve které sedí pohodlně a nekloužou).

Začnu předpokladem, že směřování k sobě je potřebnou vlastností kočárku. Tradičnější Cybex Balios S nebo kolébkový Balios M jsou vhodnou volbou s dobrým poměrem ceny a kvality. Moon ReSea je také jednou z voleb, stejně jako Valco Snap Ultra Tailormade.

Pokud vyžaduješ robustnější kočárek a nevadí vyšší váha, možností by mohl být i Bebetto Nico. U některých lepších modelů bych se možná nebránila ani bazaru.

Pokud by neotočný sporťák nebyl překážkou, doporučím Joie Litetrax Air nebo Mytrax, případně taky Mutsy Nexo nebo Kinderkraft Grande.
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli