Jaký vybrat prostorný sportovní kočárek s prodlouženou stříškou do 6500Kč?

5. únor 2019
Dobrý den.

Jsme aktivní rodina, hory, les, ale jsme kovaní měšťáci. Chci prostorný kočárek pro dítě, ale skladný v autě - to je hlavní. Koukám po Britaxu B-Motion 4 plus, Petite Mars Street Air? Nevím, zda nafukovací či pěnová kola? Nechci mít vytřepané mimčo. A sháním samozřejmě prodlouženou stříšku a barvu i pro holky. Kočárek by měl být i stabilní a šel do úplného lehu. Cena do 6500Kč. Samozřejmě půjdu na průzkum, osahat si kočáry, ale nechci prodejci skočit na špek.

Děkuji za info 🙂
Ahoj!

Pokud jste aktivní, tedy zajdete i do lesa či na hory, určitě budou lepší volbou nafukovací pneumatiky nebo kola s pneumatikami plněnými pěnou / gelem. Klasická pěnová či umělá kola bych v takovém případě až tak velmi nezvažovala - pokud, tak jedině extra kvalitní - něco podobného, ​​jako najdeš u kočárků značky Gesslein by šlo i v pěnové verzi.

Britax B-Motion Plus je určitě jednou z fajn voleb, ale určitě si ověř, zda ti sedí jeho těžiště a celková manipulace. Také cena je tam trochu vyšší než uvádíš (pokud ho bereš už i s barevným setem) - určitě si to předem ověř. Petite & Mars Street ve verzi Air s nafukovacími koly je o něco tvrdší, ale v podstatě stále dobrá možnost; stejně jako typově podobný Coletto Joggy či Espiro Sonic Air. Ke zvážení je i Joie Mytrax.
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli