Kočár pro dvojčata, aby projel 85cm dveřmi. Prosím tip

matysce
11. pro 2014

Holky prosím typ na kočárek pro dvojčata, aby projel vchodovýma dveřma. Vnitřní rozměr je 85cm. A přála bych si trojkombinaci, tj. hluboký, sporťák a možnost upevnit autosedačky. Díky

janaj0
11. pro 2014

http://www.kocarky.cz/easywalker-duo-plus, tenhle projede. Švagrová taky řešili vchodové dveře, pořizovací cena je vysoká, ale docela se dá sehnat z druhé ruky. Jinak doporučuji prodejnu kočárků v Kolíně, uvidíte rozdíl mezi různými dvojčecími kočárky, vše vysvětlí,... Bývají i na veletrzích v brně a Praze

tarra27
11. pro 2014

@janaj0 máme a je báječný, nejlepší....když kdokoliv byl u nás na návštěve, nechápal...otočíte se na místě, snadno se ovládá, skládá, vejde se v poho do kufru, deti mají dost místa, nákup se tam vejde, krásně nastaví rukojed...stínítka, bomba vec...okýnka na stříškách....a jede sám...a do terenu do města...a dá se svléknout a vyprat (sporták)

báječný. Máme ho dva roky a prokázal nám službu obrovskou. Nedám na něho dopustit. Tento kup se opravdu vyplatil.

tarra27
11. pro 2014

@janaj0 jeee, jani a ted koukám, že máte deti taky o 14mes, počítam li dobře 🙂 my taky 🙂

bambullkaa
11. pro 2014

@matysce dvojčátka sice nemám, ale co takhle vídám maminky tak hodně jezdí s Easy Walkerem duo ( asi nejoblíbenější typ 🙂 ), TFK Twinner, Baby Jogger City Select duo...no, je jich dost. Ale poradím ti, mrkni do odkazu http://www.kocarky.cz/kocarky-pro-dvojcata je to speciálka na dvojčatové a sourozenecké kočárky 🙂
Určitě ti nedoporučím kočárky typu DorJan atd... protože s nima nikam nevjedeš - jsou moc široké a neskladné tanky.
Rozhodně si kup opravdu kvalitní kočárek aby se dobře skládal do auta, hezky se ovládal atd...už to tu vše bylo řečeno 😉

janaj0
11. pro 2014

@tarra27 nene, rozdíl je 2 a čtvrt doku, malé bude na Vánoce 5

janaj0
11. pro 2014

@bambullkaa jojo toto je obchod, kde kupovala švagrová, Byli rozhodnutí pro užšího dorjana a odvezli si easywalker. Rozdíl byl obrovský, hlavně ve sporťáku a váze

tarra27
11. pro 2014

@bambullkaa souhlas a my tento náš koupili z bazaru...a fungoval jak nový...a to paní měla 4 deti.

bambullkaa
11. pro 2014

@janaj0 Obchod Daniela v KO je dodavatel kočárků Easy Walker, tak jsem si na ně hned vzpomněla 🙂
Hodně s ním maminky potkávám i kamarádka ho má a je s EW duo moc spokojená. Naštěstí mám jen jedno dítě, ale i tak byla dcl. fuška vybrat kočárek 😀 Mě by se líbil červenej 🙂

ebro
12. pro 2014

Mám ew duo a jsem spokojená. Projede 80 dverma. Super se skládá. Jen se tam blbě nandavají pláštěnky. Pak mám ještě na chalupu dorjan cros s vloženýma taškama. Je hrozně těžkej, ale zase oproti ew péruje. S obou má kocarama jezdím hlavně v těžším terénu. Dorjan nemá otočné přední kola,tak se s ním hůř zatáčí. ew otočím na Fleku v pohodě. Taky doporučuji aby měly děti každý svoji korbu aby se nerušily.