Kočárek Baby jogger city elite X Jané slalom pro

ala_joha
21. únor 2015

Hezký večer, chtěla bych poprosit o radu, zkušenosti. Vybíráme kočárek a výše zmínění jsou zatím asi favorité. Bydlíme ve městě, takže 3 kolka i kvůli ovladatelnosti. Zároveň máme ale ohaře a chodíme každý den na vycházky do lesa, na pole atd. Tyto dva kočárky by dle recenzí měly být i výborné do terénu. Chceme využívat kočárek už od narození, tzn. korbu i sportak. Ráda bych koupila kočárek z druhé ruky, nový je pro nás finančně mimo. Co myslíte, který bude lepší volba?

vorllinka
22. únor 2015

@ala_joha Vyzkoušela jsem oba uvedené kočárky. Jané Slalom pro jsem měla pro prvního syna od narození, tzn. i s korbičkou a byl to super kočár, po všech stránkách. Jediné mínus byl nákupní košík, který byl malý. Baby jogger city elite mám teď pro dceru, ale neměla jsem možnost ho vyzkoušet s korbičkou. Je to pan kočár, projede opravdu všechno, je super ovladatelný, ale chybí mi na něm ruční brzda. Do lesa a na pole bych spíš šla do baby joggera. Verze od baby jogger s ruční brzdou je SUMMIT X3 😉

kimby
22. únor 2015

ja mela Slalom,ma hodne vyhod,ale pozor,neni ani trosku odpruzeny,je to tvrdy kocar,takze v nem dcera poskakovala,hlavne v hlubokem(bylo leto).Projede dost,ale pohodlnejsi je podle me Jogger

sara84
22. únor 2015

Ja mam Slalom z druhe, vlastne z treti ruky 🙂 vydrzi vse, je velky a pohodlny pro dite i pro rodice, nenasla jsem zapor,az teda na ten kosik, ten je fakt maly..ale nechala jsem si dosit kapsu na plastenku a jibe drobnosti a tim sw mi uvolnil kosik trochu..a chodili jsme i po horach a lesem a ok!