Kočárek - hluboká korba s roztahovací - prodlužovací stříškou

georgina_
23. črc 2017

Maminky, poraďte prosím typ kočárku (nejlépe trojkombinace), kde je možnost u HLUBOKÉ KORBY roztáhnout-prodloužit stříšku tak, aby miminku nesvítilo do očí nebo na něj nefoukalo atd. Tento typ střechy jsem zatím viděla jen u sporťáků. Nemáte prosím nějaký tip? 🙂

eliskaxox
23. črc 2017

Mě napadá jen bugaboo

georgina_
autor
23. črc 2017

@eliskaxox jojo, to je asi jediný, ale ta cena bohužel 😀

bbn
23. črc 2017

@georgina_ xlander a pak ještě se to dá vyřešit sluneční clonou, která se nasazuje na strisku. Dá se koupit nebo na mimibazaru jsou ženský, který ho dakazi usit a na strisku prisit pomoci zipu, takže se dá odepnout. Měla jsem a super vychytávka.

leenncca158
23. črc 2017

@georgina_ Espiro Next 2017 vsechny serie

eliskaxox
23. črc 2017

@georgina_ tak da se koupit z druhe ruky cameleon 2 za 8tis, nebo jsem videla i cameleon 3 kolem 16tis, coz neni tak hrozná cena kdyz si vezmete jak zkvalitní kočárek to je a že třeba Takko uz se pohybuje taky kolem 14tis, nebo X lander za 19tis

mahy
23. črc 2017

Concord fusion,ale nevím,jestli se dá ještě sehnat,mám ho už na druhé dítko.

eliskaxox
24. črc 2017

@mahy Která korba od concordu ma prodluzovaci strisku? Ja znam asi všechny, sama mám wanderera a nevím o žádné

georgina_
autor
24. črc 2017

@eliskaxox dík za tip, promyslím to...

procdi
24. črc 2017

Dobrý den, měla jsem miminko teď na zimu a koupila jsem Navington a to "prodloužení" stříšky nám stačilo

mahy
24. črc 2017

@eliskaxox Proton fusion. Stříška se dá stáhnout úplně dolů,proti slunci nebo větru je to k nezaplacení.

eliskaxox
24. črc 2017

@mahy tak to mate presitou, protože korba Concord Proton to v originále nemá 🙂

mahy
24. črc 2017

@eliskaxox To určitě ne,kupovali jsme nový kočár,nic není předělávané.

mahy
24. črc 2017
mahy
24. črc 2017
mahy
24. črc 2017

Na madle je speciální páčka,kterou se nastaví střecha úplně dopředu (poloha P1),díky té sluneční střeše,která má vůli.

eliskaxox
24. črc 2017

Tak to vidim poprvé, ani nikde na youtube v navodech to.není. Tak to se omlouvám

mahy
24. črc 2017

@eliskaxox Nic se neděje. Škoda,že to není běžné vybavení u kočárků,je to opravdu výborná vychytávka.