Kočárek Joie Chrome DLX X, máte zkušenost?

tinulla123
18. čer 2016

Ahojky, máte někdo zkušenost s kočárkem Joie Chrome DLX X? Docela se mi líbí, ale nenašla jsem na netu pořádně žádné recenze. Jaký je v terénu, nedrncá moc? Píšou, že je odpružený, ale jaké jsou ty gumová pěnová kola? A jak je velká hluboká korba, není moc malá? Ještě jsem neměla možnost vidět kočár naživo. Díky za rady...

tinulla123
autor
3. črc 2016

opravdu nemá nikdo zkušenost s tímto kočárkem? 🙂

talismanek
8. bře 2017

Dobrý den, obnovuji příspěvek. Také by mě zajímaly nějaké zkušenosti s tímto kočárkem. Děkuji.

arabela23
16. bře 2017

Kočárek máme, už skoro rok a půl nám slouží především na uspávání dcerky, do terénu moc není, nepruží, je takový tvrdší, na asfalt a pevné cesty ideální, skvěle se skládá, košík je prostorný, víc už mě nic nenapadá, ale samozřejmě ráda odpovím, co vás bude zajímat 🙂

talismanek
17. bře 2017

@arabela23
A myslíte, že ty kolečka se dají srovnat s nafukovacími. Všude píšou, jak je to stejné a jako bonus, že nejdou píchnout. 😀 Libí se mi moc, ale obávám se těch koleček. Diky za odpovědi.

arabela23
18. bře 2017

Tak to netuším, nemám s nafukovacími zkušenost

monculin21
29. bře 2017

Ahoj já mám Joie Chrome DLX a je super!

77merlinka
2. říj 2017

@monculin21
@arabela23 kolik kočárek váží? já našla 12,5kg a to se mi zdá teda dost...není moc těžký? zajímá mě jen sporták díky

monculin21
2. říj 2017

Ahoj, nepřišel mi nijak zvlášť těžký...

arabela23
2. říj 2017

@77merlinka taky se mi nezda těžký sam o sobe, ja v nem vzdycky vozim s dvouletou dcerou i velký naklad nakupu a to uz je znát 🙂

77merlinka
2. říj 2017

@arabela23 no mě právě zarazilo, když jsem našla 12,5kg, to snad není možné, to se mi nezdá...