Kočárek Joie Mytrax, máte zkušenost?

ha23
29. bře 2017

Prosím máte někdo jakoukoli zkušenost s kočárkem Joie Mytrax? https://www.joiebaby.info/myt_vlastnosti.php Moc se mi líbí, uvažuji o koupi, ale jsem zoufalá, že nemohu najít žádnou recenzi. Děkuji Hanka

bluee
15. dub 2017

@ha23 mám ten samý problém. Dneska jsem ho viděla v obchodě a je krásný a dobře se mi s ním jezdilo a jsem pro něj rozhodnutá. Jen asi těch recenzi nebude moc když je novinka.

ha23
autor
21. dub 2017

@bluee ahoj, tak já mám kočárek už doma 14 dní a zatím spokojenost. Drobná výhrada k tomu, že na kočičích hlavách atd. rachotí, ale dle mě to není nic hrozného a troufám si říct, že v ruchu ulice to úplně zanikne. Jinak super, že je polohovací, dobře se skládá, přiměřený terén ( louka, nezpevněná cesta) zvládá dobře. Podle mě dokonalý kočárek prostě neexistuje, už jsem jich měla v ruce několik a každý měl + i - . Zatím si, ale myslím, že poměr cena/ výkon super 🙂 . Uvidíme ještě časem.... 🙂

odula
7. kvě 2017

@ha23 ahoj, muzu se zeptat jak se dal kocarek osvedcil? Pry byvaji obcas problemy s koly, ze nedrzi v osách...

ha23
autor
7. kvě 2017

@odula ahoj, prozatim spokojenost, pevne doufam, ze to bude tak nadale 🙂 co se tyce kolecek sem si zadneho problemu nevsimla

odula
7. kvě 2017

@ha23 dekuju. Chtela jsem ho dneska objednat, ale pak jsem našla nějaký strašidelný recenze na amazonu tak nevim. 😖

bluee
8. kvě 2017

@odula ahoj, na facebooku je skupina kocarky Joie, tak se mrkni tam. Ja jsem pro nej rozhodnuta. 🙂

odula
8. kvě 2017

@bluee díky

ha23
autor
8. kvě 2017

@odula no narovinu ja nasla strašidelné recenze i k britaxu b- motion ( tak sem o nem uvazovala).....a snad ke kazdemu kocarku o ktery jsem se zajimala 😉 no ruku do ohne za nej nedam a take- co vyhovuje me nemusí jinemu... Ale pak kočárku uz jsem v ruce mela a tento mi prijde v pomeru cena/ vykon dobry, jsme vazne spokojeni ( tuk tuk, nechci zakriknout) 🙂

xxjenns
4. srp 2017

Holky, jak jste s kočárkem spokojené? Taky o něm uvažuji hlavně kvuli sportovní verzi a super vajíčku pro nedonošené miminka. Korbičku sem viděla jen na obrázku a asi je uplně obyč, jen paní prodavačka mi říkala,že je o trochu užší tak doufám, že se mi tam malá vejde na zimu s fusakem aspon do jara🙂

bluee
5. srp 2017

@xxjenns zatim zkusenosti nemam, ale mam ho uz doma i s vajickem a korbickou.. korbicka je mala,ale myslim si,ze se tam mimi pres zimu v poho vejde ( nase by se melo narodit na zacatku zari) vubec bych se toho nebala 🙂

janajune
31. srp 2017

Ahoj, máme Mytrax sporťák už půl roku a zatím super. Oproti Litetraxu má posuvnou rukojeť, což je super pro mého 2m manžela a co hodnotím jako velký plus je hlavně to, že když se stáhne na minimum, vlezu se krásně i do nejmenšího výtahu! Složí se jednou rukou a perfektní je i boudička, která při otevření stíní fakt na jedničku. Máme tmavě šedou, lehce se čistí. Uvažuji, že pokud se zadaří druhé mimi, dokoupím korbičku a vajíčko.

barujanko
25. říj 2017

Ahoj holky, prosím ty z vás, kdo kočárek již vlastníte o radu. Je kočárek i do přírody? Děkuji Baruš @janajune @ha23

ha23
autor
25. říj 2017

@barujanko kočárek dobře zvlada, prejezd po louce, horší cestě atd. , ale vyloženě terénní podle mě není, pokud plánujete denně jezdit po polnich cestách atd.radsi bych se pohlídla po jinem

mery96
25. říj 2017

Ahoj, právě řeším to co asi spousta dalších - rozhoduji se mezi Joie Mytrax vs. Britax Motion Plus. Potřebovala bych radu od Vás co ho doma máte... Vleze se tam i "dlouhé" dítě a nebude hned malý? 😀 Máme golfky a ty už půjdou pryč protože jí lezou nohy... Mohla byste mi prosím některá změřit jak je dlouhá zádová č., sedací č. a opěrka nohou? Bojím se abych nemusela za půl roku kupovat zase větší...
Chci koupit jeden z těchto kvůli odpružení kol, sice budu kočár i tahat do pár schodů, Vlaco je lehčí ale zase nemá odpružení...
To drncání mě teda trochu odrazuje... :(

barujanko
26. říj 2017

@mery96 ahoj, včera jsem byla v prodejně. Vyloženě rozměry neznám, ale konkrétně u těchto dvou kočárku paní zmiňovala jako delší Mytrax. Jsme s mužem dlouzi a to dítko take. Za mě je i hezčí mytrax 👍