Kočárek Stokke, Bugaboo, Brio go? Toť otázka

monalis
24. čer 2014

Vím, že je zde spousta diskusí ohledně jednotlivých značek, ale ráda bych získala nějaké typy a doporučení na nějaký lehký, snadno ovladatelný, prostorný a skladný kočárek 😉 Mám v oku Stokke, Bugaboo nebo Brio go. Napište svá doporučení a důvody proč svůj kočárek pokládáte za nejlepší. Nebo pokud máte typy na něnaký jiný kočárek, budu velmi ráda. Snad tato diskuse pomůže i jiné mamince 🙂
Předem děkuji a přeji pěkné kočárkování 😉

lulii
24. čer 2014

@monalis Ahoj, tak já jsem měla brio go a teď mám bugaboo buffalo. Se stokke bohužel zkušenosti nemám. Brio go je je perfektní, hluboká korbička mi vyhovovala, podvozek nemá chybu a ten koš pod kočárkem byl k nezaplacení, navíc je lehoučký a perfektně odpružený. Sporťák taky není špatný, ale tam už mě malinko zklamalo madlo, které nejde odepnout jen z jedné strany, takže buď ho musíš celé vyndat, dát tam mimi a pak zase zacvaknout nebo tam dítě vsunout, což se hůř dělá s větším dítkem. Pak taky, že když mimi položíš, tak je pořád hodně kryté (tou látkou z boku), takže v létě kolem mimi proudí míň vzduchu a víc se potí. Ale nejsou to chyby, které by vadily nějak extrémně, spíš mě to pak překvapilo, když jsem si myslela, že mám kočárek, který mi vyhovuje bez chybičky. Spíš bych teď řešila, že brio jako takové koupil britax a nevím, jak to bude do budoucna, když už sem nedodávají ani nový brio go next, nevím, jak řešit např. reklamace, náhradní díly,....
No a teď mám bugaboo buffalo a s ním jsem teda taky hodně spokojená, tam bych řekla, že zatím jsem nepřišla na nic, co by mi vadilo. Malému naopak kolébkové sezení moc vyhovuje (toho jsem se dříve bála), koš má taky extrémně velký, přejede fakt všude. Na skládání je ale lepší brio, já ale naštěstí tohle nemusím řešit, máme velké auto, tak jsem nikdy kočárek skládat nepotřebovala 😉

monalis
autor
24. čer 2014

@lulii Moc děkuji za zkušenosti. O tom, že Brio má teď Britex jsem nevěděla, takže jsem ráda, že už to vím. Co se týká skládání tak ani nejde o to dát kočár do auta, ale jen o to abych s tím měla co nejmíň práce. U prvního dítěte jsem měla Jané Slalom Pro a tam bylo skádání sporťáku skvělé.
Ještě jednou děkuji 😉

monalis
autor
26. čer 2014

Ještě mě napadlo, jestli by jste někdo doporučil třeba nějaký jiný lehký kočárek než výše jmenované? A hlavně aby byl prostorný sporťák 😉 Děkuji

eevulle
10. črc 2014

@lulii prosim o názor ohledne pololehu u sportaku brio...mam obavu, ze nejde do lehu..co když chce dite spat na boku, nebo i jen na zadech....není to problém? diky