Pasuje starý podvozek Inglesina Ergo Bike pod nové korbičky?

snahnah
13. led 2018

Máte někdo zkušenost, zda pasují staré podvozky ergo bike pod nové korbičky? Mám magnum z roku 2001, ale potahy na korbě a nánožník je vytřepený ve švech, polohování hlavy zlomené, prostě tomu daly 4 děti pořádně zabrat 🙂 podvozek stále relativně ok, tak mě napadlo pořídit nový kočár s
menším lehčím podvozkem, spíš na ježdění po městě, mhd a pod. Třeba toto: https://www.detske-kocarky.cz/inglesina-trilogy... Do lesního terénu, že by se jen přehodil podvozek za ten ergo bike. Sice mám do srpna čas, ale musím postupně zpracovávat tatínka, ať ho pak neklepne, protože už se nabízel, jak viděl ty ceny, že mi nějaký podvozek svaří z trubek :D

misa357
13. led 2018

@snahnah Máš fotku toho upinaciho mechanismu na podvozku?

snahnah
autor
13. led 2018

@misa357 Nemám, zatím je kočár bezpečně uložený u ségry na půdě a dostanu se k tomu tak nejdřív v dubnu.

lucikka
5. kvě 2018

Dobry den, ja mam starsi podvozek magnum a nove korby. Hluboka mi na podvozek sedela, ale sportak uz nesedel. Nevim ale jaky je rok vyroby toho podvozku. Korby jsem kupovala v roce 2015.

snahnah
autor
5. kvě 2018

@lucikka Zjistila jsem, že ten můj ma jiný typ uchycení, v roce 2003 se měnil systém na easyclip.
Polohování mi drahý spravil, potah je zalátovaný, podvozek se prestříká, do lesa ještě bude dobrý 😁