Prostorná korba ke kočárku Joie Mytrax Signature - existuje?

28. led 2019
Dobrý den,

zamilovali jsme se do sporťáku Joie Mytrax Signature, ale korba, kterou nám k němu nabízeli je opravdu maličká. Existuje nějaká velká od Joie nebo od jiné značky, která by k němu seděla? Super by bylo, kdyby měla i větrání, případně prodloužitelnou stříšku, ale v nejhorším se bez toho obejdeme. Mimčo se narodí v červnu, tak bych byla ráda, aby se do ní vešlo i s pořádným fusakem přes zimu.

Děkuji
Ahoj!

Nejsem si jistá, kterou vaničku Vám k Mytrax Signature nabízeli, ale k tomuto modelu je speciálně vyvinuta Ramble XL Signature hluboká korba, která je od základní Ramble prostornější. 75x30 cm cca není extrém, ale je to dostatek prostoru pro každé běžné miminko do jeho minimálně 6 měsíců. Základní Ramble má jen kolem 70x31, což je podstatně kratší. S novější XL si podle mě vystačíte dobře.

Co se kompatibility jiných korbiček týče - jelikož adaptéry Joie na hluboký díl i autosedačku mají koncovku stejnou jako klasické Maxi-Cosi adaptéry, budou teoreticky pasovat i vaničky s takovou koncovkou, pokud k nim použiješ tyto adaptéry (např. starší typy vaniček Maxi-Cosi či Quinny). Nemyslím však, že by byly větší, a výrobce i tak obvykle explicitně udává v návodu, že jiné než originální příslušenství ke kočárku přidáváno být nemá. Je to kvůli tomu, že stabilita a ostatní vlastnosti kočárku s nimi nebyly testovány. Máš taky možnost místo korbičky klasické použít vložnou vaničku / tašku, která má zase jiné rozměry a taky vlastnosti.
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli