Skladný a levný kočárek do auta

m_tina
6. led 2019

krásný den, přeji 🙂

Maminky, poradíte mi nějaký skladný kočárek do auta? Máme auto relativně malé, resp ted ve 3 se vejdeme v pohodě, ale s dalším prckem a tedy naším velkým hlubokým kočárem se tam nevlezeme :(
Takže přemýšlím, že jediná varianta je pořízená druhého kočárku na cesty...tudíž něco, na co půjde nacvaknout vajíčko (máme cybex) a bude tam nějaká rozumná hluboká korba (potřebujeme tam zvládnout zimu). Nechci nic drahého, máme na ježdění naši milovanou bexu, takže ta bude v hlavní roli při ježdění po okolí domova a pak až bude prcek větší, přesedláme opět do valca 🙂
takže řeším přechodné období cca 3/4 roku, kdy na nákup nebo k prarodičům potřebuji přejet s více věcmi a kočárem a to už je jaksi problém :(

Nebráním se ani bzarovému, pokud některá prodáváte, ale vzhledem k tomu, že budu využívat ne až tak často, tak se mi za to nechtějí dávat tisíce a představa je tak do cca 5tis...pokud by to řešilo alespon tu variantu nacvaknutí vajíčka, tak by to v nouzi stačilo.

Moc děkuji a věřím, že tahle diskuze pomůže nejen mě 🙂

jamnica
6. led 2019

já používám na cestování golfky sklopné do lehu takže jsou už od narození a zimu řeším tak že do nich položím teplý fusak a do něj dítě v kombinéze. nacvakávání vajíčka se mi nelíbí, miminko v něm stejně není v takové poloze vhodné na dlouho, tam by podle mě mělo být jen na cestování. golfky do 4 kg sklopné do lehu např. tyhle https://www.pinkorblue.cz/chicco-ohlala-2017-si... nebo předtím jsme měli caretero, už nevím přesně model, to bylo ještě levnější, taky do 4 kg.

m_tina
autor
6. led 2019

@jamnica děkuju, to už mám taky jako plán B, že budeme rovnou jezdit s valcem, ale úplně malé miminko se mi do něj dávat nechce, není to vůbec odpružené, nepřijde mi to vhodné :( S tím vajíčkem máte pravdu, ale taky neříkám, že budu každý den půl dne v nákupáku, syna sme tak taky vozili a střídali sme to s nošením, které teda nesnášel :D

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
m_tina
autor
7. led 2019

@ter psala jsem, děkuji

jennyska
9. led 2019

Ahoj @m_tina Myslím, že dostatečně zkušeně a k věci Ti na Tvou otázku odpoví Eli - maminka 3 dětí, která vyzkoušela 19 kočárků a tvoří u nás Kočárkopedii. A proto ji klidně prosím polož i do odborné online poradny na Koníkovi, ve které Ti Eli velmi ráda poradí 🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/category/kocark...

Všechny poradny u nás fungují zdarma a anonymně, odborníci odpovídají téměř denně a těší se na Vaše dotazy. Tvá otázka totiž zajímá více lidí a její veřejné zodpovězení tak pomůže i ostatním. 🙂

Měj se krásně 🙂
Jennyska
Modrý koník team

m_tina
autor
9. led 2019

@jennyska děkuju, už jsem psala i dostala odpověd 🙂 zajímaly mě právě zkušenosti i ostatních a přece jen tady je možnost reakce, v poradně ne 🙂