Sourozenecký kočárek - alternativa k TFK

muhehehe
2. pro 2016

Ahoj, rozhlížím se po sourozeneckých kočárcích, mám velice jasnou představu (o které jsem si myslela, že fakt nebude problém)... a trochu je... 🙂 Tak bych se chtěla zeptat, zda kromě TFK Twinner Twist existuje nějaký sourozenecký kočárek těchto parametrů: Děti jsou vedle sebe, sportovní verze není řešena nacvakávacími sportovními nástavbami, ale polstrováním navlečeným přímo na konstrukci kočárku (snad se vyjadřuji srozumitelně🙂 u monokočárů tohle normálně bývá), má nafukovací kola. Ležení pro miminko ideálně vložná taška do sporťáku, ale na tom netrvám, klasická korbička může být (ale kdyby to šlo řešit vložnou taškou, jásám). Vůbec mi tyto požadavky nepřipadají divné, ale když projíždím nabídku, vždycky se na něčem zaseknu. TFK (až na tu vložnou tašku) by šlo, ale zkoušela jsem ho, a nějak mi nesedl... s jinýma, co jsem zkoušela, se mi manipulovalo o dost líp (ty ale zas bohužel měly katastrofální skládání s nutností ,,vycvakávání" sportovních korbiček).

bera28
3. pro 2016

Já měla pro dvojčata EasyWalker a byla jsem naprosto spokojená. Navíc se jednoduše skládal.

market1512
3. pro 2016

Taky mam EasyWalker, ale myslim, te stejne tak nesplnuje ten pozadavek ohledne korbicek 🙂 takze pro muhehehe bezpredmetne...

eliskaxox
3. pro 2016

Baby Jogger City Mini Gt Double ? Nevim jestli to mam uplne dobre, ale nedavno jsem ho videla ve skupince na fcb Baby Jogger Czech

eliskaxox
3. pro 2016

Tak jsem to mela skoro dobre ale vic vam poradi v te skupince na fcb. http://www.baby.jogger.cz/kocarek-city-mini-bab...

muhehehe
autor
8. pro 2016

Děkuju za reakce, ještě k tomu EasyWalkeru a jeho skládání- musí se sportovní korby při skládání sundavat?

bera28
8. pro 2016

@muhehehe, ne, nic se nesundavá, složíš ho raz dva.