Sportovní kočárek Zebra

renisco
6. únor 2012

Prosím o poznatky a názory na tento kočárek - jízdní vlastnosti, rozměry sedačky... atd atd... Děkuji Všem

jitulkabobulka
11. kvě 2012

Taky marně hledám ☹(

jitulkabobulka
12. kvě 2012
martaven
14. kvě 2012

Kočárek máme doma od února. Podle prodejců je podobný jako x-lander, ale ten jsem nikdy nezkoušela, tak nemůžu sloužit. Kočár je vzhledem k poměru cena/výkon skvělý, ale .... první bolest je malý košík, resp. nízký. Řeším to taškou od emitexu, kterou připínám na kontrukci nad košík. Dále nánožník se připíná druky, které držely asi dvě připnutí, protože v kočárku vozík syna a ne panenku a ten samozřejmě rád oddělává. Prostrčím ho pod madlem a drží. Lze polohovat skoro do lehu, skvěle se mi tam v zime věšel fusak combi od emitexu. Madlo lze oddělat, na obou stranách se odcvakne. Boudička se dá napolohovat úplně dopředu, takže ani ve spánku nesvítí malému sluníčko do obličeje. Materiál polstrování je sice trošku tenčí, to mi vadilo v těch mrazech, když už jsme museli vyrazit ven v kočárku. Rukojeť se dá napolohovat myslím 3x, i pro vysoké je ok. Kola v pohodě, všechna nafukovací, ve sněhu s přehledem projela. Celkové hodnocení: až na ten košík, ale asi bych do něj šla znovu. Snad jsem trošku pomohla. Jinak ofiko stránky jsou www.prampol.pl 🙂

terik32
22. kvě 2012

@martaven můžu se vás zeptat zda je alepspoň trošku nižší než klasické trojkombinace. Kolik je od zedě do sedáku kočárku? Dá se lehce složit? Má v boudičce nějaké průzory či síťky a kapsu na věci. Nikde nemůžu najít žádné detailní fota. 😖 A co materiál jak se čistí?

dencym
22. kvě 2012

@terik32 také se pídím po tomto kočárku.někde jsem četla,že ve stříšce má dvě okénka ,jedno s igelitem a druhé se síťkou,na magnety,takže je to tiché.a boudička se dá hodně sklopit dopředu ,dobře chrání proti slunci a proti větru.

terik32
22. kvě 2012

@dencym jsem našla v diskuzi na miminu že si ho dost chválí a ještě posílám stránky přímo výrobce http://www.prampol.pl/content.php?adres=wozki-s...

dencym
23. kvě 2012

@terik32 jj děkuji,také jsem našla na emiminu nějaký dobrý recenze.takže do něj půjdu :o)).potřebuji ho max.na rok,a za ty peníze to bude snad dobrý 🙂

terik32
23. kvě 2012

@dencym no myslím že ani my na něm délé nevydržíme. Tak kdyby jste se utrhla hned a objednala ho dejte vědět jaký je já to vidím že budu objednávat tak nejdřív za měsíc či dva. 😨

dencym
23. kvě 2012

@terik32 já ho potřebuji pro syna 2,5roku,je lehce postižený a špatně chodí a zdravotní kočár nechci.u tohoto se mi líbí,že má nosnost 20kg.teď přes léto mám golfky a potřebuji ho na podzim a zimu.ale každopádně chci zajet někam na prodejnu,kde ho mají a vidět ho naživo,a hlavně tam malého posadit 🙂
takže kdyby to náhodou bylo nějak dřív,určitě podám info :o))

terik32
23. kvě 2012

díky, taky stále zjišťuju kde je k vidění

veronika1205
22. čer 2012

Mě přišel včera objednala jsem ho přes net a je naprosto super. Na budě má dvě kapsy jednu nahoře na zip a druhou níž síťkovou. V boudě jsou dva průzory nahoře síťkový a zezadu igelitový a zaklapávají se clonou na magnet. Měli jsme trojkombinaci a oproti ní je užší a na výšku asi stejný. Dřžadlo jde napolohovat i pro vysoké lidi. Skládaní jde snadno. Madlo vepředu jde odcvaknout a bouda sundat a jde sklopit skoro až k madlu. Jezdí se s ním skvěle i v terénu přední kola jdou zaaretovat. Až na ten menší košík to že je trochu těžší (13 kg) je faktu super a za ty peníze bych ho rozhodně doporučila. Mojí holčičce je 8 měsíců a má tam mraky místa. Fakt doporučuju.

misanaty
20. črc 2012

Ahoj taky o tomhle kočárku přemýšlím,ale nejbližší prodejna kde ho mají je až v Táboře, ale přítel říkal že tam zajedeme a když tak ho rovnou koupíme.. Sice máme trojkombinaci od Camarela Q12 exclusive, ale ten se musí rozebrat celý než se dá do auta a to je na prd. ☹
Takže koukám po nějakém skladném kočárku a tenhle mi padl hned do oka..
Chci se zeptat na to polohování, četla jsem, že je to na nějaké stahování ?? 😒

maskaa
11. říj 2012

@veronika1205 ahoj, mozem sa opytat ako si spokojna s odstupom casu s kocikom? uvazujeme nad nim a chcela by som vediet postrehy, pripadne nedostatky, alebo velke plusy...dakujem

womanica
16. lis 2012

@veronika1205 ja by som chcela tento kočík kúpiť sestre pre malú...len nide sa neviem dopátrať, či sa dajú tie predné kolesá dať dole, proste aký to má systém skladania...ďakujem za skorú odpoveď 🙂

balisek
13. led 2013

Ahoj holky, také máme tento kočárek, asi tři měsíce, je super, zdá se mi lehounký,vyběhnu s ním schody do druhého patra i s Adámkem,vážím asi 55 kilo a fakt ho unesu v pohodě, jen chybí pláštěnka, a jak píše martaven, nánožník držel na druk zhruba dvakrát, pořád se odepíná, ale jen na jedné straně..Jediné, z čeho mám obavy je to, že se mi zdá, že má tendenci se překlápět dozadu, tak nedávám moc těžkou tašku,jinak krásně houpe a skvěle se s nim jezdí🙂

mysanek21
5. únor 2013

Ahoj! Chtěla bych se zeptat jestli kočárek zebra je až do tří let. Synovi je přez dva roky a jestli je velký a prostorný aby se mi tam vešel

martaven
21. únor 2013

Ahoj kočky 🙂 Dloooouho jsem nebyla, tak omluvy terik32, že jsem nereagovala. Malý bude mít dva roky. Letos v zimě jsem jej vytáhla tak třikrát, jinak sáňky anebo po svých nožičkách. Ve fusaku byl taktak (mám ten velký 2v1 od emitexu), ještě nechám na léto a potom kočárek poputuje dál. Ale musím říct, že Zebřík je 100% spokojenost. Budu se těžko loučit ☹

petulinkav
28. dub 2013

@misanaty
Ahojky prosím tě nevíš jestli mají Zebru v nějakém obchodu v T
áboře? Psala jsi že asi ano a nevěděla by jsi víc? Děkuju moc 🙂

malakajka
15. říj 2013

Holky kočárek mám necelý rok.... ale teď začalo zlobit zadní kolo, jakoby se zadrhává, a cvaká, přijde mi to, že je to od brzd,ale nevím, bohužel nemůžu najít záručák :( stalo se to některé??????

matulinuska
15. lis 2013

@malakajka Ahoj,chcem sa spytat ze ako sa snim jazdi v snehu a ci sa daju zafixovat predne kolesa aby isli len v jednom smere? Prepac ze som neodpovedala na tvoju otazku no nikde na neviem dopatrat k nejakemu schopnemu popisu kocika. Prajem krasny den ;)

malakajka
16. lis 2013

Ahoj, v zimě se jezdí suprově, jak to má ty kola pěkně veliký 🙂 a přední kolo jdu zadělat aby se netočila. V pohodě 🙂

maximka33
4. srp 2014

@malakajka jak se ta kola odaretují? mám je teď na pevno a nevyhovuje mi to..

malakajka
4. srp 2014

Nemuzu si ted vzpomenout myslim ze tam je cudlik, nebo takova preska.

simkru
25. pro 2017

Ahoj holky. Kočárek máme 10 měsíců a za mně určitě DOPORUČUJI. Sháněla jsem kočárek který má čtyři velká nafukovací kola, stahovatelnou stříšku, madlo s nastavitelnou výškou a pro velké lidi, opěrku polohovatelnou až dolů, kvalitní tříbodové pásy, polohovatelnou podpěrku nohou a nánožník. Hledala jsem dlouho ale každý měl něco co mi nevyhovovalo. Buď malá kola nebo bez možnosti předních zabrzdit, s nízkým madlem, krátkou stříškou, atd. S kočárkem se jezdi dobře, vypadá hezky, neni těžký a na "poláka" vypadá bytelně. Co tedy je naprosto MÍNUS a propadák, to je ten nánožník. Doporučuji koupit jiný. Ač nánožník ke kočárku je, tak naprosto nepoužitelný. Drží pouze nahoře za dva cvočky, dítě přes něj nevidí a lehce ho samo vezme a zahodí. Další mínus má u mně taška která se nabízí k dokupu. Je hezká, levná a pití v ní vydrží studené. Jen zase cvočky které nedrží, přítel mi je vyměnil a super. S kočárkem jsem spokojená a můj malý taky. 🙂