Trojkolka kočárek na sportování. Poznáte podle fotky?

Zodpovězené
14. únor 2019

Omlouvám se - nedošlo mi, že foto není ideální. Kočárek rozviklaný není. Jen zadní kola mají vůli, sundávají se pomocí závlačky, myslím tedy, že je to vlastnost a ne závada. Brzda je funkční, jen na ten předek mi nepřipadá úplně šťastný - kolo se blokne a kočárek jede dál smykem. Zkoušeno tedy zatím jen za chůze. Já chtěla spíše Croozera, ale bohužel, nemám na něj místo ani doma, ani se mi nevejde do auta. Paní, co prodávala psala, že je to předchůdce TFK - mně se ale najít nepodařilo. Děkuji moc za váš čas.

Ahoj!

Nyní, když je lepší vidět zejména opěrka nožiček, už vidím, že je to model související s německými TFK, předchůdce modelu Joggster 3.

TFK Joggster III 16

Nemůžeš ho najít, protože je to ale že opravdu velmi starý model, který se již nevyrábía mnoho mnoho let. Ani internet ti ho už snad nenajde. Proto není ani v naší Kočárkopedii - nikdo ho už totiž nemá. 🙂

To sundavání pomocí závlačky není problém, dokonce se to u některých kočárků stále dělá, ale kola by vůli velmi mít neměla. Pružení, ok, ale hýbat se samy nebo při jízdě, na to si dej pozor - může to ovlivnit stabilitu. Brzda na přední kolo není tak neobvyklá - pokud by brzdila správně je to ok. Ale že jde kočárek s ní smykem není velmi výhra a při používání brzdy tak buď raději opatrná. Celkově kočárek raději, i vzhledem k vysokému věku, doporučuji maximálně na takový lehčí sport, a to si ho předem odzkoušej na různých površích za pomalé jízdy, ať jsi připravena a víš, co od jízdních vlastností očekávat.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.