Vyšší kombinovaný kočárek spolehlivý i do terénu?

19. lis 2018
Ahoj,

možná to bude banální otázka, ale čekáme první ditko a nemůžeme vybrat kočár. Chceme určitě dvojkombinaci s prostornou korbou i sporťákem. Potřebujeme ji i do jistého terénu ve smyslu polních cest a nezpevněných komunikací. A určitě nechci nízkou korbu - naohýbám se i tak, ale čím vyšší, tím lepší. Vybíráme mezi Dorjan Comfort VIP, Dorjan Butterfly VIP, Maked Lucky a eventuálně Junama Fashion Pro. Priorita je velikost, nejlíp lehkost (většinou budu asi do auta nakládat sama), spolehlivá pevná konstrukce do terénu.

Máte s nějakým z nich zkušenost? Nebo by jste doporučila i něco jiného?

Na vzhledu nezáleží.
Ahoj!

Co se týče kombinací polského typu, do terénu a výšší jsou mnohé, resp. většina z nich. Doporučuji se při nich vždy soustředit na sportovní část, protože to je jejich součást, ze které je zklamaných nejvíce maminek.

Z tebou vybraných bych asi zvolila Junamu, ale pokud bych vybírala ze všech dostupných modelů, ohlédla bych se ještě po dalších.

Na mysli mám konkrétně značku Bebetto, zejména model Nico, Bresso nebo Murano. Dalším praktickým řešením je řada Next značky Espiro - modely Next Flow, Next Avenue a Next Manhattan. Kromě toho bych doporučila podívat i na značku Bexa.
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli