Co používat na vzniklé strie?

aurelie34
17. led 2021

Hezký den, jsem necelý rok po druhém porodu. Děti mám od sebe 2 roky a kousek a obě měli dost pres 4 kg, dcera dokonce 4,5 kg. Měla jsem u obou obří břicho a samozřejmě se mi udělali šíleně strie i přes mazání. Snažím se teď dát nějak dohromady, něco zhubnout, zpevnit postavu a ty strie mě dost trápí. Je jasné že nikdy nezmizí ale co používat aby alespoň trošku zesvětlali a nebyli tak vidět? Mam je opravdu velké, chluboké.

jakreb
17. led 2021

@aurelie34 Konopná mast

b91
17. led 2021

@aurelie34 já teď testuju kartáč od lullalove a mandlový olej. Já to mám zatím jako prevenci, ale na IG mají dost před/po právě už i u vzniklých strií 🙂

lokesa
17. led 2021

📍

ellyem
17. led 2021

Co Bi-Oil? 🙂 Vím, že sestra ho používala na jizvy po akné a nemá na obličeji ani stopu. Myslím, že by mohl pomoct i na strie po těhotenství. Sama se na něj časem chystám 🙂

martiniquest
17. led 2021

Na strie jsem toho vyzkousela hodne (praska mi kuze od puberty) a nezabralo mi nic. Zesvetla to cca po roce az dvou samo, nestahne se to nicim. Ale urcite promazavej. Cimkoli. Nekdo ma prostě sklony ke striim, horsimu hojeni jizev atd. Byva to spojeno se svetlym fototypem, ktery se hur opaluje. Je to dano geneticky a nic moc s tim nenadelas