Kosmetické okénko - suchá problematická pokožka

janager
4. říj 2019

Maminky, prosím, vy co máte suchou problematickou pokožku, jakou používáte kosmetiku a jak se o pleť staráte? Už jako kojenec jsem měla atopický ekzém. Věkem se to zlepšilo. S čím ale teď delší bojuji , je obličej a krk. Kůži mám suchou, je vidět jak se mi loupe, je začervenalá. S čím mazat akutnější fázi a čím pak udržovat? Jak čistit?

lenickap
4. říj 2019

@janager zdravím záleží čím si cistite pleť určitě nevysusovat obyčejnou vodou, bud převařenou nebo nějakou pleťovou. Zkuste si sehnat vzorky od kosmetické firmy forlife mají řadu bariér a zabývají se hypersenzitivní pleti já s nimi spolupracuji a můžu jen doporučit je to česká atestovana firma ze sídlem v Brně

marketanova
9. říj 2019

Dobrý den, nakupuji dermo kosmetiku od biodermy.

sobist
9. říj 2019

Používám AR krém od Biodermy a pomohl, na zkoušku mám i další od Uriage nebo La Roche-Posay, jenže já mám diagnostikovanou růžovku.

kikimas
7. lis 2019

taky mám blbou pleť a hlavně přehnaně citlivou, doporučuju použít hlavně něco přírodního, vyhnout se všemu chemickému, možná i nějak stravu si upravit, taky jsem atopák, a úprava stravy mi celkem pomohla, nic co by vadilo střevu protože od toho se potom odvíjí to co se projevuje na kůži, a jinak teď na údržbu zkouším krém na pleť od HappyMary a jsem zatím spokojená, nic mě nepálí, hydratuje dobře a pleť mám hebkou, ale nejdřív bych asi skočila ke kožní aby vám dala něco na tu akutní fázi, tohle je spíš právě jen na to udržování.

sobist
7. lis 2019

No, mám po porodu a jsem v horší fázi své pleti a místo toho AR krému od Biodermy jsem zpátky u jejich jiného krému - https://www.bioderma-cz.com/nase-produkty/atode...
Mám už asi šesté balení a je to s ním prostě lepší, vždycky. Nic lepšího jsem nenašla a ono zkoušet ty krémy je někdy taky na palici, když za to člověk vyflákne tolik peněz a pak je to na houby.. :(