Kruhy pod očima - co pomáhá?

martaskaaa
24. kvě 2019

Ženský, co používáte na kruhy pod očima? Já mám do fialova hlavně pod jedním okem a když se nenamaluju , tak to vypadá skoro jak monokl 😀 ☹
Vím z babských rad, že pomáhá syrová brambora, ale nebudu si každy den strouhat brambory pod oči 😀 Díky za tipy 🙂

snahnah
24. kvě 2019

Brambory bych neriskovala, může to být alergen. Mám Dermacol cover makeup, používám jako korektor. Na ven sluneční brýle 😎

lv
24. kvě 2019

The Ordinary Caffeine serum (tak nějak se to jmenuje 🙂)

martaskaaa
autor
24. kvě 2019

@snahnah no ale to je jen korektor na zakryti, ja myslela spis neco, čím se toho zbavim. Bramboru jsem zkousela jednou a docela to bylo dobrý 😂

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
martaskaaa
autor
24. kvě 2019

@poah neměla bych mit, ale mam to spis nevyspani, vstavam treba ještě 3x za noc k malýmu 😣

preiba
24. kvě 2019

Nic. Já to mam taky 🙄😁

editah222
24. kvě 2019

Já mám kruhy jak kdybych 10 let nespala a nepomohlo mi zatím nic :( Už jsem zkoušela kde co, ale efekt většinou nula nebo skoro nula. Ani zakrýt to pořádně nejde, protože pak vypadám jak zmalovaná maškara :(

priefi
24. kvě 2019

@martaskaaa vyspat se 😂 jinak nic 😥

vanea
24. kvě 2019

Spát :D jinak je super tady to: https://www.notino.cz/lancome/hydra-zen-neuroca... používám už dva roky snad🙂

verace81
24. kvě 2019

Já jsem kdysi četla, že pomáhá vylouhovaný pytlík od černého čaje. Má se dát do ledničky a pak na oči

preiba
24. kvě 2019

@priefi jesrli má zakladatelka to, co já, tak to není z nevyspani. Jsou to prostě fialové kruhy pod očima. Já to mam po tetě... (vudycky musím po každém zdědit nějakou jobovku 🤣)
Když jsme pak unavená, tak to je moc pěkný, to akorát ztmavne 🤣🤣🤣 ale naštěstí make up to zakreje... 🙂

preiba
24. kvě 2019

@vanea můžu se zeptat, jak dlouho to vydrží ta lahvička? 🙂

vanea
24. kvě 2019

@preiba mažu to malinko, někdy teda zapomenu...ale stačí trocha, v tenké vrstvě a už to tu mám tak 3-4 měsíce teďka, víceméně to po namazání hned to oko "rozlepí" a vyloupne 🙂 bezedná flaštička :D mám kruhy a zapadlé oči taky

drakenn
24. kvě 2019

Pomáhá mastička proti hemoroidům z lékárny.

priefi
24. kvě 2019

@preiba ja kruhy treba nikdy nemela... pak prislo ditko, zacaly se obcas objevovat, ted prislo druhe a nekdy vypadam, jako bych mela monokly a ne kruhy pod ocima. Uz bych se rada zase vyspala 😂

bervidova
24. kvě 2019

Já je mám snad od narození,takže nevyspáním to nebude, to jen po osmi letech bez pořádného spánku jsou daleko výraznější. Sice používám korektor,ale mám pocit, že bych ho vyplácala za týden a je ta pak vidět taky. Svého času mi to vždycky zmizelo v létě, na vzduchu, opálením,ale věkem nepomáhá asi už ani to léto.

preiba
24. kvě 2019

@priefi aha, tak já to něm z nedostatku spánku. Mám syna 3roky a dceru 4.5m a oba spí od sedmi do půl šesté, malá dostane mléko a spí dal. Já už musím za starším... Takže já to nemám z vyčerpaní nebo tak právě.. Máme to rodové...

motley
4. čer 2020

Mně tedy na kruhy pod očima a vrásky kolem očí akutně zabírá krém No.1 Lift od Di Angelo Cosmetics, je to malej zázrak 🙂

colik
5. čer 2020

Taky mám kruhy,ale ja to mám dedične.Vyskúšala som plno krémov a žiaden nepomohol,takže koncom roku jdu na injekční výplne,mix kyseliny hyaluronovej+krevnej plazmy.Ja keď tu kůži pod očima prstem natáhnu ke strane oka,tak tie kruhy nejsou skoro videt,takže tie výplne by mohli pomoct.