MUST HAVE KOSMETIKA. Je něco, co si dopřávate pravidelně a připadáte si pak hezčí?

qwertzuiopas
17. čer 2022

Ahoj holky, s letním počasím a pár letech doma na rodicaku stále víc přemýšlím jak se zase cítit "hezka". Ne že by to bylo vyloženě zle ale asi pro svůj pocit bych Chtěla dělat něco víc. Ovšem narážím na problém skutečná účinnost versus peníze, které momentálně na rodicaku také nejsou na vyhazování. Je něco co si dopřávate pravidelně a připadáte si pak hezčí? Příklad gelové nehty, samoopalovací krémy , kvalitní oční krém, atd

Předem děkuji, třeba se navzájem inspirujeme, dnes je toho tolik že spoustu vychytávek beztak neznám

fire85
20. čer 2022

@dashyyy das tip na nějakou přírodní kosmetiku ? Chtěla bych vyzkoušet Havlikovu apoteku, ale mam citlivou pleť a strach ze se z toho osypu.

petrak15
20. čer 2022

@fire85 nedam dopustit na jejich prirodni zazrak (ale ne ten kremovy, ten je strasne hutny), mazu i detem ruzne pupinky a jeste se neosypaly.

bohumilakupkova
20. čer 2022

@orchidis Liftea Colagenova s kyselinou hyaluronovou. Má černou plastovou nádobu (nejsou to tablety). Z čeho je netuším, ale lepší pleť po něm mám určitě. Zkušenosti s jiným výrobkem zatím nemám.

blka
20. čer 2022

@dashyyy mne na přírodních krémem strašně nevyhovuje ta konzistence. Potřebuji fluid. Ale miluji cistici pěnu a mlhu od Lobey.

dashyyy
21. čer 2022

@fire85 používám Lobey a BB krém s pudrem z Goodie 😉
@blka mně třeba u Lobey jak denního tak u nočního krému přijde konzistence klasická, krémová 🙂 jejich čistící pěna je top.. mlhu jsem teda vyměnila za květinovou vodu z Goodie, ta mi sedí líp 🙂

blka
21. čer 2022

@dashyyy ano, ale to je na mne prave moc hutné. Já potřebuji lehčí krémy. Takovou konzistenci někdy jen na noc nebo v zimě. Ale určitě ne denně, pak mě to ucpava pory😔

blka
21. čer 2022

@dashyyy goodie neznam. Podívám se🙂

fire85
21. čer 2022

@dashyyy díky za tip, mrknu

dashyyy
21. čer 2022

@blka fakt?? Já měla za to, že celá ta řada je udělaná právě, aby se póry neucpávaly a za mě teda velká spokojenost no, ale i tohle je děsně individuální.. já zase nesnesu olejíčky .. zvažovala jsem odličovací, ale prostě mi to na obličeji hrozně vadí 🙈
@fire85 goodie je boží v různých směrech, kdyžtak poradím, kdyby bylo potřeba 😉

blackblue
16. zář 2023

@qwertzuiopas hyaluronove serum s vit C od renovality. Maji i super pletove oleje... a jinak nic, z financnich duvodu. A na nehty nejsem, obecne tihnu k prirodni non-toxic kosmetice, doporucuju.

blackblue
16. zář 2023

@orchidis za me je super i visnovy olej, a muj nej nej na plet je moringovy.