Mycí kosmetika pro pětileté děti. Co používáte?

ajja87
7. čer 2022

Ahoj, prosim, co používáte za sprchový gel a šampon pro vase děti? Mám doma pětiletou slečnu, do teď se myje sprchovým gelem od Hippu, co používáme od miminka, ale přemýšlím, jestli není čas vyměnit za nejakou jinou kosmetiku... Také by asi potřebovala kondicionér, jelikož se ji strašně cuchaji vlásky po koupání a rozčesávání je boj... Máte někdo zkušenost? Poraďte co používáte u takto velkých děti vy?

kmarie81
7. čer 2022

@ajja87 co se myti tyče tak nedam dopustit na biodermu

drep
7. čer 2022

@ajja87 urtekram. Jemná mycí emulze i jako šampon a buď neparfémovaný kondicionér nebo měsíčkový leave in kondicionér

felixfelicis
7. čer 2022

Vetsinou jen vodou,sampon mame z DM.

loylii
7. čer 2022

@ajja87 Sprchový gel od Hippu taky od miminka. Sampon jim nedávám, pouze kondicioner co pouzivam já. Vlasy se jim jinak cuchaj fest. A co se tyče z těch mýdel.. Po všem jiném mají strašně suchou kůži. Hipp je zazrak a někdy jim ho beru i já. Nádherně voní a pripomina mi porodnici😊.. Měli ho tam jako základní kosmetiku. Vše od Hippu.

jaja01k
7. čer 2022

@ajja87 Dětem kupuju sprchový gel weleda.

zelenaesmolda
7. čer 2022

@ajja87
co se toho cuchani tyce tak to muze byt zpusobeno bud hydratacni unavou pokud vlasy myjes nebo namacis casto nebo nevhodnymi produkty.Casto nadmerne cuchani zpusobuje protein obsazeny v produktech na vlasy.Jaky ma typ vlasu?

jjasmina
7. čer 2022

@ajja87 my používáme i u dvoulete už normální šampony

zelenaesmolda
7. čer 2022

@jjasmina
to bys ale nemela protoze normalni sampon z drogerky obsahuje sulfaty a ty jsou urcen k hloubkovemu myti,ktere u deti staci provest jednou za mesic

ajja87
autor
8. čer 2022

@zelenaesmolda vlasy umyvame 1x max 2x do týdne, ma je hodně jemné, většinou právě umejeme tim hippem, co je sampon a sprchac v jednom a nebo čiste šamponem od hippu

sirinfirst
8. čer 2022

Welleda

martiniquest
8. čer 2022

Kupuji prirodni - nejlepsi pomer cena vykon ma Alverde

drep
8. čer 2022

@ajja87 moje atopické dítě (než jsem věděla, že je atopik) se právě po hippu nejvíc olezla a pediatrička kroutila hlavou proč ji myju takovým sajrajtem. Myslím, že dítě si zaslouží přírodní kosmetiku a výběr je velký, já teda nedám dopustit na urtekram, ale mám dobré zkušenosti i s welledou, nobilis tilia. Z drogerky je asi nejlepší babylove modrý

martiniquest
8. čer 2022

@drep diky za pripomenuti, Urtekram jsem si oblibila v Dansku a nejak mi uslo, ze delaji i detskou kosmetiku

ajja87
autor
8. čer 2022

@drep vidis a nám hipp jedinej zase sedl, naopak třeba po welede byla dcera hrozně suchá

petrasipkova1
8. čer 2022

Používáme už roky šampon a mýdlo od Mixa. Někdy mě ukecají na nějaký barevný sprcháč z DMka 😀 Intimní mýdlo na ted pro holčičky od Lactacyd, dříve od Nobilis.

zelenaesmolda
8. čer 2022

@ajja87
hod mi sem odkaz presne na ty produkty,kteryma ji ty vlasy myjes.

tahejhula
8. čer 2022

Pětiletého vodou a naším šamponem, když vypadá úplně jako 🐷, umyju mu schránku tělesnou gelem pro mimina, co máme nějak dva roky možná. 😄

zelenaesmolda
8. čer 2022

@ajja87
tak ten vysel pres curlsbot zelene takze by mel byt setrny 🙂

lokesa
8. čer 2022

Urtekram 🙂.

ester_ka
9. čer 2022

Lush

luciee79
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciee79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aklin
9. čer 2022

@ajja87 dceři myju vlasy šamponem od Alverde, na oplach vlasů heřmánek, pokud si vzpomenu umyju jí vlasy i ajurvedskymi bylinkami. Na mytí těla používám olivové mýdlo od Tiera verde nebo mýdlo z vavříncového oleje. A po koupání použiju buď kokosový olej, konopný olej nebo bambucke máslo.

dixi86
9. čer 2022

Děti mají Biodermu mycí, krémy, na vlasy bud Bioderma nebo garnier merunka detsky(spis jako nostalgie), kondicioner muj(maska), pri cesani sprej z DM. Vlasy dcerce myju max 1x za 14dni, neni treba(v lete a s bazenem casteji, ale neni duvod). Biodermu maji kvuli ekzemu i pomer cena/kvalita. Maji to na 3/4roku oba.