Sprchový gel. Doporučíte takové, jejichž vůně nějaký čás vydrží?

23. črc 2021

Zdravím a chtěla bych moc poprosit o typy na Vámi osvědčené sprchové gely, jejichž vůně Vám alespoň nějaký čas vydrží po umytí. Nějak mi přijde, že delší dobu nemám šťastnou ruku ve výběru, Moc díky!

amazonkajanik
23. črc 2021

Mě dlouho vydržely gely od Radoxu 😉

jeyre
23. črc 2021

Já mám ráda gely od Lactovit, mají takovou neutrální mýdlovou vůni, ale celkem vydrží. Mám i tělové mléko se stejnou vůní a to vydrží ještě déle, možná déle než bych chtěla 🙂

katule1990
23. črc 2021

Za mě jsou suverénně nejlepší sprchové gely od Natury Siberica. Voní naprosto úžasně, jsem na nich závislá 😅. Nejlepší je měsíčkový, ale s žádným jsem se vyloženě nezklamala. Navíc mi vyhovuje dávkování pumpičkou.

berluska
23. črc 2021

já miluju sprcháče z Eurony, krásné vůně - třeba teď je letní jahodová limitka a to je uplná bomba 😀

luu25
23. črc 2021

Já si kupuju normálně od balea.. tam máš na výběr hromadu vůní 🙂

klokanka31
23. črc 2021

Fa

malanoha
23. črc 2021

Kupuju uz jedine v dm znacku Barnangen. Cena za sprchac se zda vysoka, ale je tak hutny, ze ho staci malo a vydrzi strasne dlouho.. Me tak tri mesice a to jsem kachna. A voni exklusivně 👍

kmarie81
24. črc 2021

Ja se uz roky sprchuju s biodermou atoderm voni teda jen slabe, ale aspon se to nebije s zadnym parfemem, ale kuze je potom vazne hydratovaná a to se mi pred pouzivanim delala i vyraska jak sem byla vysusena