Venira. Máte zkušenost?

misicka03
19. bře 2021

Ahojte, máte někdo nějaké zkušenosti s venirou na vlasy? Za jak dlouho šel vidět efekt a jestli vůbec pomáhá když má takovou cenu 😑🙂. Děkuji

levandule_k
19. bře 2021

Veniru neznám, po stresech mi začaly dost padat vlasy. Koupila jsem si v lékárně DonnaHair Forte. Cca po 3 týdnech se to zlepšilo, takže mi asi chyběl nějaký vitamín. Teď v rámce prevence proti koronaviru beru vitamíny na posílení imunity. Stravu nemám tak suprově vyváženou, abych vše získala z ní. Dávám déčko (teď ho mám s vitamínem A, zinek (teď mám nějaký i s vitamínem B), občas éčko. Jsem na to trochu flink, takže občas zapomenu.

barmo
19. bře 2021

Já beru už půl roku a jsem maximálně spokojená!🙂

ema90
19. bře 2021

@misicka03 Kupte si obycejny BiosiI a Biohar. Stoji to par korun v lekarne a pomohlo mi to tisickrat vic jak na vlasy, tak nehty i rasy, nez Venira.
Tu jsem si koupila dvakrat po sobe, dve kury. Plus jsem jeste mela dva olejicky na oblicej. Ne ze by to nemelo zadny efekt, ale rozhodne ne takovy, jaky bych si za ty penize predstavovala.

ema90
19. bře 2021

@misicka03 Kupte si obyc Biosil a Biohar v lekarne.
Stoji to par korun a ma to daleko vetsi efekt, nez Venira.
Mela jsem to koupene dvakrat, dve kury, plus jeste olej a serum na oblicej a vysledek zadny.
Ve srovnani ceny a vysledku naprostej propadak s Biosilem a Biohare.

lachtanice86
19. bře 2021

U mne bez výsledku

miskatus
19. bře 2021

@misicka03 Ahojky já tři balení a nulová změna, když jsem tam volala a ptala se jak je to možný tak to svedli na hormony... je mi 34...