2 měsíční dítě po kojení ublinkává čistou vodu

levata
12. pro 2012

malá tak půl hodinky po každém kojení ublinkává čistou vodu, je plně kojená, je to normální? má to takto od narození, i když jí třeba přebaluju, tak to z ní vyteče ☹

dana3262
12. pro 2012

@levata a kojis na jedno kojení z obou nebo z jednoho prsu?

levata
autor
12. pro 2012

@dana3262 z obou

zamilovanadonej
12. pro 2012

Zkus z jednoho jakoby "dosucha", aby mimčo vypilo i husté zadní mléko a ne jen řídké přední....třeba to zabere. 😉

kaculka46
12. pro 2012

Naše nejmladší to taky měla,bez bryndáku jsme nemohli existovat býval úplně mokrej.S věkem se to lepšilo a kolem půl roku zmizelo úplně.Běhali jsme s tím i po doktorech s nijakým výsledkem,prý jsou některé děti takto citlivější.

levata
autor
12. pro 2012

@zamilovanadonej zítra to zkusíme 🙂 snad nebude mít hlad .-)

levata
autor
12. pro 2012

@kaculka46 taky jsem uvažovala už o bryndáku, protože je pořád mokrá,ale stačí to dát uschout a ani to nesmrdí, je to zvláštní, co se jí tam v tom bříšku děje☹

dana3262
13. pro 2012

@levata pak si myslem (nejsem Zadnej odborník) že je to přední Mleko. Tak bych zkusila kojit z jedno, jestli to nebude reklamovat.

levata
autor
13. pro 2012

@dana3262 v porodnici nám říkali, že takové dělení vůbec neexistuje, že prý mlíko je stejný 🙂 tak nevím, ale na Vš nám zase říkali, že ze začátku převažují cukry a pak tuky, což mi přijde pravděpodobnější, ale nevím nemám laboratoř.-)

mirusak1
13. pro 2012

@levata ja uz taky slysela ty kecy, ze predni a zadni mliko neexistuje, ze je to mytus a je jen jedno mliko... Podle me je to peknej zvast, ja kojim pokazde jen z jednoho prsu a kdyz pak zkusim odsplichnout z prsa, ze ktereho jsem nekojila, tak odsplichnu takove temer pruhledne mlicko a z toho, ze ktereho jsem kojila, nepruhledne bile mlicko, ktere je i na pohled jakoby hutnejsi, takze predni a zadni mliko podle meho urco existuje...

levata
autor
13. pro 2012

@mirusak1 jj taky to mám tak , pak je i takové táhlejší, takže určitě na tom něco bude

levata
autor
13. pro 2012

tak dneska blinkala jako obvykle ☹ ach jo

mirusak1
13. pro 2012

@levata malej taky celkem ublinkaval a ted uz je to mnohem lepsi, ublinkne uz jen obcas, kdyz treba pul hodky po jidle moc "cvici", kope nozickama a macha rucickama a povida, tak z nej taky nekdy vyjede jakoby voda, ale ted uz jen vyjimecne. Neboj, bude lip 🙂 btw nevim, jestli se nam ublinkavani zlepsilo jen vekem nebo tim, ze jsem (z jineho duvodu - zahleneni) vysadila mlecne vyrobky v moji strave...

camelinka
13. pro 2012

@levata holka mi ublinkavala behem celyho dne, byla sem z toho hotova a furt jen prevlikala a kontrolovala jestli se mi nedusi,ale neresi se to dokud pribira. Se zavedenim prikrmu se to spravi 😉

levata
autor
13. pro 2012

@mirusak1 no ty mléčné výrobky už mne taky napadly, jenže já bez nich nemůůůůžu býýýýt, no zkusím to alespoň pár dní a uvidíme

levata
autor
13. pro 2012

@camelinka no psíš takový ty zvuky, že se topí, když leží ne zádech, to je fakt děs☹ první prcek snad ani jednou neublinknul, tak na to nejsem zvyklá .-)

camelinka
13. pro 2012

@levata ono to fakt neni nic moc, ale nektery deti nemaji tu zaklopku uplne dodelanou, meli sme vsechno "z kopce" na spani klin a pres den v podlozene cestovni postylce 😔 ,bylo to fakt na palici,ale prejde to. Da se pridavat prasek Nutriton, ze to v brisku zahusti,ale zase pak byvaji problemy s briskem, takze sem nedavala radsi.Drzim palce at to brzo prejde 😉