2měsíční syn často prdí, je to normální?

1992erika
12. srp 2015

Mám dotaz, nasemu Domcovi jsou dva mesice. První měsíc nás trápily prdiky, tak jsme zacli na doporučení brát probioticke kapky BioGaia a zlepšilo se to, bolení bříška už nás netrapí. Teď mame jinej problém. Už třetí den neměl stolici a neustále prdí, dost casto. Možná zbytecne plasim, ale je mi to divne, ze prdi tak často , opravdu každou chvilku tak mám strach, jestli za to nemůžou ty probioticke kapky. Je to normalni? Možná jenom zbytečně plasim , ale nechci něco zanedbat. 🙂 Dekuji za Vaše odpovědi.

princina
12. srp 2015

Pokud je plne kojeny,nemusí kakat az 10dni. A kdyby neprdel,tak ho bolí bříško...takhle si ulevi. Myslim,ze to je zcela OK

palomitacheca
12. srp 2015

@1992erika muj plne kojeny 3,5 mesicni syn nekakal skoro 3 tydny. Prdel (a ze ten smradecek stal za to 😀), pak se 2x behem odpoledne vykakal (to taky stalo za to) a ted uz zase skoro tyden nekaka.

koncita
12. srp 2015

@1992erika to je právě dobře, že prdí 🙂 představ si, jak by ho to muselo bolet, kdyby to ven nešlo 😀

1992erika
autor
12. srp 2015

je plně kojeny, takže to je asi normální a jenom plasim 🙂 jinak až na ty vedra co teď jsou a pocení je malej spokojenej, prdeni mu očividně nevadí ale ten smradek to je něco 🙂

ludva
12. srp 2015

Pokud je plně kojený, tak mu možná vadí tvoje strava než kapky 🙂 Buď ráda, že je malý v pohodě 🙂

magdalenax
12. srp 2015

Souhlasím s názory již zde napsanými, ale pokud máš opravdu velké obavy, tak bych zkusila kousíček teploměru do zadečku, fakt stačí 3 mm

palomitacheca
13. srp 2015

@1992erika materske mleko je plne stravitelne, takze asi jen nema co vykakat. Hlavni je, ze prdi a netrapi ho bolest briska 🙂 spis se zacni psychicky pripravovat na tu naloz, co pak prijde. Vetsinou toho byva dost 😀

1992erika
autor
13. srp 2015

Tak to už se teda tesim :D