5ti měsíční prcek chce každé 2 hodiny v noci papkat

mishad
10. led 2011

Milé maminky, poprosila bych vás o rady 🙂 mám velmi dobrou kamarádku, která má 5. měsíčního klučinu, přes den kojí po 2 hodinkách, malý je přisátý 10 minut a pak už nechce tahat....v noci také po 2 hodinách, to je ale dost náročné, evidentně je vidět, že to malému nestačí. Do ted krásně papkal a pěkně prospívá, tuším že má 7,5 kg, oproti naší Nikolce, která má 6 kg a jsou stejně staří 🙂 ráda bych jí poradila, ale my jsme bohužel od 2 měsíců na UM ale s papkáním nemáme problém, večer dáme malou spinkat v půl sedmé a jíme nejdřív ve tři ráno, o tom se může kamarádce jen zdát ☹ , a tak prosím o rady vás, má začít zkoušet UM a střídat to s MM a nebo na noc kaši? Holkýý děkujíí 🙂

mishad
autor
10. led 2011

@hanyho
@simonceli
@sarlotta mooc děkuji mamči za vaše rady a zkušenosti, já osobně mám lahve Avent, ale kdybych kupovala znova, tak bych šla také do těch MAM 🙂

giselka
10. led 2011

@mishad starší dcera se taky budila po hodině a půl, nepomohly ani kaše, spravilo se to, až jsem přstala kojit - prostě mě měla místo dudlíku. Trochu lepší to bylo, když spala se mnou v posteli.
Mladší je taky jedlík, ale naštěstí v noci spí. Dokrmuju UM, protože kdybych kojila po hodině, neměla bych čas na druhou dcerku a to nechci, radši dám flašku a jsou spokojené obě 😉
Flašky mám Aventky a bez problémů, žádný problém s kojením nenastal, ale to je asi u každého miminka jiné.
Takže taky bych zkusila UM nebo kaši, snad to pomůže a kamarádka se aspoň trochu vyspí 😉

katuska85
11. led 2011

Také v noci kojíme po hodině až dvou.Myslela jsem že je to hlady tak jsme zkusili na noc dát Nutrilon ale nepomohlo to.Takže jsem to přestala řešit,až to přejde tak to přejde 🙂

hyriska
11. led 2011

Holky a jaké kaše vám miminka papají? Náš rošťák nic nechce ☹

petule12
14. led 2011

ahojky, taky krmíme v noci takhle často 😒 začala jsem dávat večer trochu kaše a někdy to vypadá, že pomůže a pak další den je to zase jako dřív. Tak nevím.

@mishad - jsem zjistitla, že savička MAM mi jde dát na lahve AVENT 🙂
Savičku od aventu moc nachtěla ale MAM je ok.
Každopádně jinak se snažím dávat většínu věci na lžičce.