6ti měsíční kojené mimi má stolici hustou jako "kaši"

barborka333
9. bře 2011

Malýho jen kojím,ale dnes se mně nechtěl vykakat,tak jsem mu trošku pomohla trubičkou (protože plakal bolístkově ☹ ....) a zarazila mě hustota stoličky...nevím,jestli je to normální nebo to mám nějak řešit.....děkuju za rady 😉

sussanah
9. bře 2011

muj plne kojeny kluk mel stolici typu "michana vajicka" jen asi 2m, potom zacal kakat po 5-6dnech a kakal normalne bobky a az ke konci to bylo ridsi. Takze pokud se jinak chova normalne, stolice je taky "normalni" (tj bez krve a hlenu), tak u plne kojeneho mimca tyhle vykyvy ve stolici byt muzou, jak v konzistenci, tak i v tom, v jakych interalech mimco kaka. Jinak ale u 6m bych uz s trubickou byla asi opatrna, vyzkousela bych nejprve ruzne pocvicit s nozkama, nahrat brisko a az potom teprve trubicku. Ale kazdopadne, az se ti zacne maly torchu vic hybat, urco to bude lepsi. Zatim bych nestresovala 😉

gabin6
9. bře 2011

Ahoj,já jsem též kojila a syn měl asi od čtvrtého měsíce hustou stolici a od narození kakal jen jednou denně.Ptala jsem se pediatričky a říkala mi, že je to u každého mimča jiné a více to neřešila.