Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

6ti měsíční kojené mimi má stolici hustou jako "kaši"

barborka333
9. bře 2011

Malýho jen kojím,ale dnes se mně nechtěl vykakat,tak jsem mu trošku pomohla trubičkou (protože plakal bolístkově ☹ ....) a zarazila mě hustota stoličky...nevím,jestli je to normální nebo to mám nějak řešit.....děkuju za rady 😉

sussanah
9. bře 2011

muj plne kojeny kluk mel stolici typu "michana vajicka" jen asi 2m, potom zacal kakat po 5-6dnech a kakal normalne bobky a az ke konci to bylo ridsi. Takze pokud se jinak chova normalne, stolice je taky "normalni" (tj bez krve a hlenu), tak u plne kojeneho mimca tyhle vykyvy ve stolici byt muzou, jak v konzistenci, tak i v tom, v jakych interalech mimco kaka. Jinak ale u 6m bych uz s trubickou byla asi opatrna, vyzkousela bych nejprve ruzne pocvicit s nozkama, nahrat brisko a az potom teprve trubicku. Ale kazdopadne, az se ti zacne maly torchu vic hybat, urco to bude lepsi. Zatim bych nestresovala 😉

gabin6
9. bře 2011

Ahoj,já jsem též kojila a syn měl asi od čtvrtého měsíce hustou stolici a od narození kakal jen jednou denně.Ptala jsem se pediatričky a říkala mi, že je to u každého mimča jiné a více to neřešila.

Sem začni psát odpověď...

Odešli