6týdenní dcera 2 dny nekakala. Je to normální?

gabca1
5. pro 2007

Holčiny, malá už 2 dny nekakala... je jí 6 týdnů. Doposud kakala normálně. Je to normální? Poraďte děkuji.

prochi
9. únor 2010

Ještě dodávám, že to platí až po zavedení zelenin. příkrmů. Dokud byla malá plně kojená, tak kakala ca. jednou týden až deset dní. Pak to ale vždycky stálo za to 😅

momin
2. čer 2010

Ahoj holky,tak my mame starsi ditko ale nechce se mi kvuli tomu zakladat nove tema.. tak snad nekdo poradi tady...
Jak dlouho muze nekakat 14 mesicni dite na normalni strave? 😕
U nas je to zatim jen jeden den (nekakal vcera vubec) A uz se mi to zda divne protoze do ted to bylo kazdy den-nekdy i 2x denne.... nevadi to?

momin
2. čer 2010

Nikdooo? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 🙂

lamarika
2. čer 2010

momin tomu našemu je sice 13 měsíců, ale myslím, že to bude obdobný 😉 Někdy se mi stane, že třeba nekaká dva dny, ale ten třetí to pak stojí za to 😀 I když mu vařím pořád ze stejných surovin a s ničím neexperimentuju, tak mu to prostě někdy nejde. Ani jsem nezjistila po čem konkrétním se mi takhle ucpe. Řekla bych ale že to bude úplně normální a pokud to netrvá třeba týden, tak se nic neděje. Taky někdy nejdu každej den 😉

momin
2. čer 2010

lamarika dekuju... nam se to stalo poprve tak sem trochu vystrasena.. 🙂
me prave taky nic nenapada.. Ji stejne jako vzdycky.. tak uvidime treba to jeste dneska zvladne... 😎

lamarika
2. čer 2010

momin neboj, nám se to sem tam stává. Shruba každý 2-3 týdny. Jen si pak dej kolík na nos 😀

momin
2. čer 2010

Jo jo.. cekám pořádný náklad,...... 😀 😎

mamavnesnazich
16. únor 2016

dobrý den mam 7tydeního chlapečka a už 3den nekadil..mame problemy s prdikama byly sme i v nemocnici s tim mame baby cam a jeste jedny kapičky..musely sme i zmenit UM ale i dokojuju :D 🙂 ..snaží se tlačit a nic...přes den to je ok ale v noci se krouti chudinka a budi ho to ..co s tím mam delat nejaky rady?tipy?

tripisek
12. bře 2016

@mamavnesnazich mame to same a take si nevim rady. Mala ma do toho rymu, ktera ji odchazela stolickou takze mam strach, ze je plna hlenu ☹

masamia
22. bře 2016

ahoj nam bude v patek 6 tydnu ne kojim od 1 mesice kluk je na nutrilonu ne pomaha mu nic jak 24 hodin ne kaka je protivnej a breci v kuse skusilisme ji na kminovim caj udelat nutrilon a stejne nic jen prdiky skusim take ten baby kalm pomaha mu jen trubička ale ta moc dobra prej neni

mamavnesnazich
22. bře 2016

@masamia vysadit nutrilon taky sme kuly tomu odesly mame sunar premium a ten mu prospiva mela sem to same

masamia
23. bře 2016

ahoj ma nekdo skusenost s um vyzivou Amilk Bifido bylo my doporuceno dnes v lekarne dekuju

autumn11
2. lis 2016

ja dávam malému amilk bifido už dlho a je spokojný. Upravila sa mu stolica. Predtým mával zápchy a nevedel sa sám vykakať. Mliečko obsahuje probiotiká, tak to mu určite tiež pomohlo. Okrem toho mu veľmi chutí.