Ach to kojení, prsa jsou pryč, co s tím?

mado_na
27. dub 2012

Ach to kojení, prsa jsou pryč, ale úplně, nevíte alespoň trošičku, co s tím? :( mívala jsem dvojky, teď mám nulky, jen to hvízdne..stydím se jak před sebou, ak před manželem..zkoušela jsem si nyní podprsenky, co jsem nosila v 15ti letech. Je mi děsně..vím, že cvičení ani podobné akce nepomůžou..slyšela jsem jen o homeopatikách..ale nic o tom nevím..máte někdo nějakou radu, prosím? :(

boobinka
28. dub 2012

tak to uz jedine plastika... je to proste dan za deti 😉 me se prsa taky zmensila a mirne poklesla a uz vedu pokladnicku na prsa. I kdyz silikony jsou mi proti srsti, porad lepsi nez-li kokrspaneli usi 😅 takze snad na zimu se mi vrati sebevedomi 😉

rozarka65
11. črc 2012

Tak to já jsem s tím smířená...před dětmi tam nic nebylo...pak jsem si to užívala a teď tam zas nic není...což by mi tak nevadilo, kdyby to nebylo jednostranné...☹ Ještě nechci přestat kojit...tak já bych spíš potřebovala poradit nějakou dobrou podprsenku (ještě nikdy jsem nekupovala v normálním obchodě),která by to skryla, vypadá to fakt hrozně... 😒

hehena
11. črc 2012

tak vyztužená push-up podprsenka toho, myslím, dokáže zamaskovat dost! takže pro radu do specializovanýho obchodu s prádlem! jinak si myslím, že i cvičení by mohlo ještě mít nějakej účinek. o účinku homeopatik na velikost a pevnost prsou dost pochybuju. já bych zas potřebovala plastiku břicha.... 🙂)