Avent Niplette. Od kdy se používá?

pessy1
24. led 2007

Ahojky,mám dotaz, jsem v pátém měsíci a mám vpáčenou bradavku.Od kdy se tento strojek používá a pomůže to?

levon
24. led 2007

pessy ahoj, 🙂
na návode je napísané, že by sa mal používať do šiesteho mesiaca a potom už len príležitostne. Po pôrode sa už používať nemá, iba ak na vytiahnutie bradavky tesne pred kojením..
A do toho šiesteho mesiaca by sa mal používať 3týždne v kuse a potom len sem tam...
Ja ho mám doma, ale tri týždne v kuse sa mi to teda nosiť nepodarilo, navyše mi to niekedy nechce ani držať a padá mi to...ale oni píšu, že pri pravidelnom používaní sa môže bradavka upraviť nastálo...
a môžeš ešte skúsiť tzv. formovače bradaviek napr. od Medely alebo Chicca, tie sa vkladajú do podprsenky a dajú sa nosiť stále..popýtaj sa na ne v lekárni a sú podstatne lacnejšie ako Nillette 😉

sven
24. říj 2009

Máte ještě někdo zkušenosti?

scai
24. říj 2009

Já ho mám, mám i od medely. Mám teda jen jedne, protože ta cena, že...no a jedno prso mám horší než druhé. Takže ho dávám jen na to horší a mě to teda nevypadává, drží to dobře, jen se mi to blbě vysává ta bradavka, mají to udělané blbě, musím jakoby tu stříkačku zatlačit, a pak tahat a ono to jde občas blbě, u toho ještě držet ten kalíšek na svém místě, aby se nezrušil podtlak...no a pak to ale drží, když se to povede, ale ta bradavka mi z toho opuchává a svědí...
Takže já bych spíš doporučila ty od medely, i když ty to vytahují míň,a le zas je vydržím mít dýl a výsledný eket bude asi stejný. Za míň peněz a s lepší manipulací

sven
25. říj 2009

scai - a můžeš mi sem hodit odkaz na ten od Medely jak to vypadá?

copa
3. pro 2012

prodávám niplette, koukněte ke mě do bazárku 😉