Barvení vlasů při kojení. Vadí?

sisip
21. dub 2010

ahoj maminky, myslíte , že nevadí, když si obarvím hlavu na blond když kojím? nemůže se to dostat nějak do mlíčka? Vím , že přeliv jsem si dávala normálně tam je jen 3procentní peroxid ale v blond barvě je právě dost silnej. děkuji

kalo
21. dub 2010

Určitě ne 😀 To je jak použávání krémů, sprejů...chemie. Kdybys měla myslet na to, co se ti dostává do zvenku těla, tak bys musela chodit jak neandrtálec. Nemuluvě o tom, kolik sviňstev normální člověk zkonzumuje v jídle /pokud celý život nejíš záměřně jen bio potraviny a neživíš se obilím/.

PS: nedovedu si představit nebarvit si vlasy 9 měsíců v těhotenství a pak ještě rok kvůli kojení....

editah222
21. dub 2010

Sisip - kojim a normálně si barvím vlasy. Možná něco málo do těla přejde, ale bude to tak minimáln množství, že se o tom vůbec nemá cenu bavit. Kdyby hrozilo nějaké nezbezpečí tak se o tom bude už dávno určitě vědět.
Neboj a vlasy si nech obarvit 🙂

aannggiie
21. dub 2010

ahoj
Já kojim,barvim si hlavu na blond a nic se neděje 😉

sussanah
21. dub 2010

ahoj, ja si taky barvim vlasy (sice ne na blond ale na cerveno) a v poho. V tehu jsem to vydrzela nebarvit alespon ten prvni trimestr a a potom normalne. A je to dobre, ackoliv ja mam vlasy cervene, amly je i po pul rocnim kojeni stale blondacek 😀

rimmel
21. dub 2010

ja som cele tehu nebarvila ale pocas kojenia teraz uz ano.

simonceli
21. dub 2010

sisip: nevadí. Kamarádka je kadeřnice a taky jsem z toho měla strach při těhu a kojení a říkala, že to do mléka rozhodně nejde. A pokud si budeš dělat melír, tak se ti to ani nedostane k hlavě ta barva. Jen do vlasu a ten je v kůžu v malém obalu, který nepropusí tu chemii do oběhu. Takhle nějak mi to bylo vysvětlený 😉

monik76
21. dub 2010

Tak ja si barvila hlavu kdyz jsem byla tehotna i pri kojeni. Kamoska mi rikala, ze se to pry nema, podle me hloupost, kdyz jsem to tenkrat rekla svymu gyndari, tak na me hledel jak z jara, a ze pry by to mimcu mohlo uskodit snad kdybych to jen vypila. 😉

achina
21. dub 2010

ja jsem si cele tehu vlasy nebarvila, jen jednou Henou, nakonec jsem si ani nelakovala nehty, bylo mi receno, ze pokozkou se vse okamzite vstrebava do tela, samozrejme ne v najakem obrovskem mnozstvi, ale proc na sebe placat chemii navic, muzu to prece chvili vydrzet. Navic pri barveni se toho i nadychas, a to uz moc sranda neni. U kojeni je to asi neco jineho, to uz bych asi nevydrzela, prece chce clovek vypadat trochu k svetu. 😉

lidunka1981
21. dub 2010

jsem kadeřnice a musím vám napsat že pokud pujdete ke kadeřnici na barvení tak se nemůže vůbec nic stát protože v dnešní době jsou barvy tak kvalitní a bez obsahu amoniaku a dokonce i příjemě voní 😵 . ale pokud si koupíte třeba takové Palette tak to bych se radši nebarvila-ten totiž pěkně zapáchá!! takže vám radím že v těhotenství na barvu jedině do kadeřnictví!!! já pracovala s Wellou do 7 měsíce a malá je senzační 😀

akvy
22. dub 2010

já jsem tohle, když jsem byla těhu taky řešila a nakonec jsem ke kadeřnici na barvu chodila, aby to bylo škodlivý, tak by se ta barva musela dávat na hlavu každej den a ještě by to musel být nějakej sajrajt....

akvy
22. dub 2010

jo jasně vstřebává se všechno, ale to bys nemohla vyjít na ulici a nejlepší je nic nepřehánět... 😉

marketazab
12. kvě 2015

taky sem se ptala kamaradky ktera je kadernice a rikala ze to nevadi nicemu. Podle me by to bylo napsane i na barvach ze to neni vhodne pro tehotne a kojici maminky 🙂

nikolapekarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz