Bioparox během kojení. Máte zkušenost?

sabor
10. led 2012

Ahoj máte zkušenosti s Bioparox během kojení?

cabalkova
10. led 2012

Patrala jsem po tom, a nakonec jsem ho uzivala. V pribalovem letaku zadna kontraindikace pro pripad kojeni neni a krome toho jde o lokalne uzivany pripravek, takze by se do materskeho mlicka nemel vubec dostat. Takze ja ho uzivala.

eloana
10. led 2012

Ahoj ja brala bioparox a kojila... je to lokalni antibiotikum- nejake stopove mnozsti se asi do mleka dostane,ale fakt minimum.

golymetr
10. led 2012

já ho beru ted v těhotenství

denousek
10. led 2012

taky jsem ho braa v těhotenství.kojení bude to samé.je to skoro jediné antibiotikum bez předpisu co se může a mimču neublíží...

karafiatek
12. led 2012

Já jsem při kojení brala silná antibiotika dokonce několikrát - jednou na zanícenou jizvu po císaři, podruhé na angínu. Ten bioparox by asi neměl být nějak moc škodlivý, když je to podstatně slabší antibiotikum....

llluckaaa
12. led 2012

Zkušenost při kojení nemám. Měla jsem ho jen jednou před těhotenstvím a dost se mi po něm osypal obličej, takže od té doby jsem si na něj znovu netroufla.

mates22
12. led 2012

Já ho užívala na doporučení doktorky, ale je fakt, že jsem sice kojila, ale už ne výhradně

luthien.k
13. led 2012

Působí lokálně, v nezbytných případech ano.

hojda
13. led 2012

Mě ho dala dr. v těhu.

lukza
15. led 2012

v těhu ho brát mužeš ale během kojení nesmíš tak mě to bylo řečeno v lékarně když mě to paní zjištovala a řekla že při kojení se nesmí že to tam vyloženě napsané

zazana81
28. říj 2015

Nějaká nova zkušenost ? Bolí mě v krku jak čert, ale kojím pětiměsíční dítě. Zkouším nějaké pastilky, ale mám strach, že nezaberou. Můžu Bioparox?

inunka
5. lis 2015

@zazana81 brala jsem nedávno, na doporučení lékařky ORL, také kojím

ululu
4. dub 2016

Poslední dobou má dost špatnou pověst:
http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/bioparox-neu...