Bolest v jednom prsu. Jde o počínající zánět?

helenacz
17. únor 2010

Ahoj, včera mne začalo docela dost bolet levé prso dole pod dvorcem....prso není ani červené ani nemám žádnou zatvrdlinku..kojim stále i z bolavého prsu..přes noc se to nezlepšilo...nevíte, zda je to počínající zánět????prso bolí hlavně na dotek.
prosím zda měl někdo podobnou zkušenost napište
díky moc
Helena 😉

bocinka
17. únor 2010

Heli, já to tak mám s pravým... téměř od začátku kojení, někdy bolí víc někdy míň, myslela jsem že to je zánět, ale nakonec jsem zjistila, že se malá na to pravé špatně chytá a tím mě bolí celé prso... 😠 koukni na to jak Adélka pije...

beruska24.9.
17. únor 2010

Také jsem to tak měla snad každý den, teď už jen občas (kojím 2-3x za den kvůli nedostatku mlíčka). Celkem mi pomohlo jemně rozmasírovat prso (dělali se mi takové zatvrdlinky, asi nahromaděné mlíčko) a večer při koupání prohřát horkou sprchou.
Byla jsem i u Dr. ale dokud prý není prso červené a nemáš horečku, tak tam zánět není.

helenacz
autor
18. únor 2010

ahojky holky...no právě ja tam nemám vubec nic ani zatvrdlinku vubec nic..takže jsem nakonec k Dr nešla a přikládám k bolavému prsu pořád..a je to o 100% lepší za ty 2 dny..takže nevím snad nějaké vyčerpání, špatná technika sání to není, nebo mala má ted rustový sprut tak možná tím..nevím,ale je to lepší..tak jsem ráda 😉
díkymoc za rady.pa Helena

m_m_m
10. dub 2015

Ahoj, už asi měsíc mě bolí na dotek jedno prso (ne celé), jakoby nad kostí, nemám ho zarudlé, ani zatvrdlé. Kojím cca po dvou hodinách. Tím kojením se to trošičku zlepší, ale ikdyž jsem celá "vysátá", tak to stále bolí. Nevíte, čim by to mohlo být? Jinak kojím 6 měsíců a dřív to nebolelo...Malá mě do toho místa kopla, ale nevybavuju si, jestli to začalo bolet a potom...Díky moc za rady