Bubliny u pusinky po kojení. Co to znamená?

kacka79
29. srp 2007

Ahojky, náš brouček začal úderem druhého měsíce děsně slintat a pořád má u pusy - hlavně po kojení - takový bubliny. Vypadá to jako vzteklina v posledním stádiu 😀 je to normální?A co to znamená? Děkuji za vaše zkušenosti

krizulka003
29. srp 2007

Kacko79:náš Adam od druhého měsíce taky strašně slintá,prý se tak dásně připravují na zoubky aspoň to mi říkala mudr.budeme mít 5.měsíců a zuby ještě v nedohlednu tak nevím ale jinak je to u takto starých miminek normální 😎

tiki
29. srp 2007

Nase Zdisa taky bubla, manzel mi vzdycky rika, proc ji davam misto mlika jar 😀

janicckka
30. srp 2007

Jo tak to malá také má bubliny každou chvíli převlíkám jak je mokrá od slin,i jsem si jí vyfotila s bublinou u pusy,je jak bublifuk 😀 😀

lenik99
2. zář 2007

Nas prcek taky vybublava, zacal bublat tyden pred koncem druhyho mesice, objevil levy palecek a tyden na to i pravy, nekdy se snazi do pusinky nacpat i celou rucicku a slinta jak bernardyn 🙂

gedren
2. zář 2007

Nase mala taky bublala, akorat nevim, kdy to zaclo a kdy skoncilo. Kazdopadne ted uz dlouho nebubla ;) (je ji 10 mesicu).

androna
2. zář 2007

kacko i nas maly zacal bublat v 2mes a ked som si citala na strankach rodiny co by mali deti vediet tak tam to bublinkovanie je uvedene.takze to patri k vyvoju.ziadna vzteklina to neni. 😀

bertik
2. zář 2007

Tak mi taky slintáme o sto šest 😉 . Mohla bych Kačku furt převlíkat, jak má u krčku mokrá trička. A teď si ještě začala strkat ručičku do pusinky, takže dvojnásobná paráda 😀

kacka79
autor
4. zář 2007

jéé, no s těma rukama to je děs běs.. Filípek si strká do pusy celou pěstičku a rozčiluje se když se nemůže trefit..je celej poškrábanej