Budíte novorozence na krmení?

chuminka
1. únor 2011

Kamarádka má 14 ti denní miminko a krmí UM...psala mi,že malou musí na krmení budit pravidelně co tři hodiny..Fakt to tak je nebo jaké máte zkušenosti? Psala jsem jí, že znám super tety, které vždy dobře porádí, tak nezklamejte🙂 Kujeme Lenka a Míša

romana29
2. únor 2011

Přesně - ve dne budit (pokud by dítě spalo víc jak tři hodiny,syn to tak měl, zpočátku jsme ho museli budit), v noci nechat spát 🙂

triowax
2. únor 2011

Možná první měsíc, ani to ne, pravidelně se budíval po třech - čtyřech hodinách. V noci jsem nebudila

veronikaka
2. únor 2011

Mala je na UM a narodila se predcasne. Prvni 2 mesice jsem budila i v noci (po 3 hodinach). S malou nemam absolutne spatny zkusenosti se spanim v noci, ba naopak ....

kijir
2. únor 2011

Ahojky 🙂 Já myslím nebudit 🙂 .Můj malej spal od doby co jsme přijeli z porodnice ten první interval v noci i 8 hodin 😅 .Doktorka říkala pokud přibývá (a to on joooo 🙂 ),tak není žádnej důvod k buzení...Jo a to jsem ho kojila 😉 .

susan87
2. únor 2011

znam v okoli matku, ktera budila svou dceru co dve az tri hodiny,spanek nespanek a akorat v ni vybudovala nechut k jidlu,holcicka ma 5 let a neni schopna se normalne najist,vinou sve matky,ktera ji na jidlo co 3 hodiny budila.Vytahla z kocarku, pichla lahev do pusy a pij.nechapu to,ale i takovy jsou.ja jsem urcite pro nebudit miminko na jidlo.pokud nema hlad a naji se,muze se pozvracet a mit boleni,tot muj nazor.