Budu mít po kojení původní velikost prsů?

elly
29. zář 2007

Ahoj maminky, moc by me zajimalo zda se vam po tehotenstvi a krmeni vratila puvodni velikost prsu nebo vam zustala. Vim, ze nekomu se prsa vubec nezvetsi, ale me se zvetsily o dve cisla a mam strach, aby me to nezustalo. Nevite, jak dloho to zustava? Po kojeni se to vrati? Nebo kdy asi? Prosim napiste. Predem dekuji.

petraluk
29. zář 2007

ahoj Elly 🙂 Naštěstí patřím mezi ty, kterým se prsa téměř vůbec nezvětšila. Ale stejně mám strach, až přestanu kojit, abych je nehledala někde u kolen. 🙂 Musím se donutit cvičit, cvičit a zase cvičit. 😒

maminka07
29. zář 2007

ahoj elly, no mne sa zväčšilo prsia az az, skoro az o 3 cisla... Velky problem som mala s podprsenkou, lebo kosicky som potrebovala velke a obvod hrudnika maly 😲 No a uz teraz nekojim, kojila som 5 mesiacov... a velkost pŕs mam take ake som mala, a ked trosku pocvicim, tak dufam ze sa trosku spevnia, lebo su take trosku vytahane... 😀

georgine
29. zář 2007

elly me se prsa zvetsily taky nejsmine o 3 cisla.. mela jsem stejný problem jako maminka07 - malý obvod velke kosicky.. sice jsem kojila jenom 3 mesice, tak se mi prsa do puvodni velikosti daly az po roce pomalu se zmensovaly.. váhu jsem mela stejnou po 4 mesicich ale prsa sly pomaleji.. ted uz jsem zase jako dolly buster 😀

monik111
29. zář 2007

elly: tak mě se taky prsa zvětšily o tři čísla.Kojila jsem tři měsíce a stale mám velikost F.Takže se to ani nehlo.Ale stale mám 8kg navíc,tak snad jak je dám dolu,tak pujdou i ty prsa.DOUFÁM!!!!!!!!!!!!!!!!

kacka79
29. zář 2007

ahojky, tak my máme 3 měs po porodu prsa větší o 1 číslo / a zároveň + 5 kg/, kila bych dala dolů, prsa bych si nechala 😀 myslím, že až zhubnu na původní váhu, prsa budou + - stejný, no teda až n aty strie... 😝

zuz11
29. zář 2007

ja stale kojim, po pred tehu som mala velkost 70B, pocas tehu to slo hore az som po porode dosiahla maximum 75DD... teraz sa mi postupne uz prsia zmensuju aj ked nie su povodne ale stale kojim tak dufam ze to bude ok 😉 inak nezda sa mi ze by som ich mala vytahane 😀 a asi tyzden po porode som padla na -5kg a toho sa drzim doteraz 😀

myschka
29. zář 2007

Já teda ještě kojím ale už teď vidím, že to nebude jako dřív. Já měla prsa celkem velké už před těhotenstvím, takový celkem velký čtyřky, po porodu to narostlo na šestky a teď už kojim 3 měsíce a nedělá se mi tolik mlíka tak se mi vrátily na ty čtyřky, ovšem do podprsenky to budu muset asi časem rolovat 😀 Ty žlázy pod kůží jsou zase menší ale ta kůže zatim ne 🙄 snad se to trošku smrskne.

m.ajka
29. zář 2007

No holky já doufam že se mi prsa pořádně smrsknou . Můj celoživotní mindrák se zvětšil z 80 DD na 90 H ! A to neni žádná sranda sehnat takový padáky. Jsem z toho dost nešťastná 😔

geegee
29. zář 2007

mne sa prsie zvacsili zo 70C na 80D. 14 mesiacov po porode mam opat 70C. Kojila som rok.

kyri
29. zář 2007

m.ajka: 😕 😕 😕 tak to je nářez

já mám z cca mínus dvojek asi 80C
takže dobrý 😀 😀 😀

m.ajka
29. zář 2007

🙂

mmmateska
29. zář 2007

Holky, tak já nemám teď skoro nic, tak budu ráda za jakékoliv zvětšení 😀 😀 😀

m.ajka
29. zář 2007

Je to nářez, já už snad ani nechci zhubnout, nedovedu si představit jak bych s těma prsama mohla vypadat 🙂

maruschka
29. zář 2007

jaj jaj,to je problém pre mnohé z nás.Mne sa tiež zväčšili a nie a nie sa zmenšiť.A to už na ne pôsobím aj telepaticky.Kojila som skoro sedem mesiacov.Tak jasné,že sa trocha zmenšili,ale aj tak mi stále lezú na nervy.Lebo všade je dostať iba tie trápne molitanové vypchávkové podprsenky.Tak ma s tým vedia nasr...Ale už mám obľúbenú značku spodného prádla-kvalitného,ktoré vyrába podprsenky aj pre normálne ženy. 😅 😀
Osobne si myslím,že všetko je v génoch. 😀 😀 😀

mmmateska
29. zář 2007

Maji, škoda, že se nemůžeme podělit 😀

mmmateska
29. zář 2007

No jo Maruschka, pro tebe jsou vycpávky trapné, pro mě je to malé sebevědomí ☹

maruschka
29. zář 2007

mmmateska,ja ti strašne záááávidíííííím.Moja segra má skoro nulky a ja mám 4.Je to spravodlivé???Celý život som preto mala komplexy.Manžel je rád,že je to tak,ako to je-keď som schudla na 57 kg tak sa mi zmenšili a on bol nešťastný.Ale je to úplne otrasné,keď si mám dať elastické tričko.Keby sa dalo,idem na plastiku a chcem nulky tiež..

bihan
29. zář 2007

Maruschka, u nás je to tiež o genetike - sestra má trojky, ja som mala pred otehotnením 80D, kam sa to vyštverá, to fakt netuším... Sesterke sa po dojčení nezmenšili ani o cm, momentálne je na 80F...
Ja už som rozhodnutá, že po dojčení pôjdem pod nôž... zo svojich pŕs mám komplexy od puberty, takže ich chcem menšie a pevnejšie 😉

mmmateska
29. zář 2007

Můj manžel je za moje nulky taky rád, ale jde spíš o moje sebevědomí a pocit. Ani si nedovedu představit, jaký to je mít nějaký prsa a aby mi na ně někdo koukal.
Asi má všechno své plus a mínus.

maruschka
29. zář 2007

to je tiež môj sen.Segra chcela ísť na plastiku,ale doktorka jej povedala,že dva týždne by musela ležať v nemocnici,aby jej to mohli drenážovať a preväzovať.Ona si ich chcela dať zdvihnúť a spevniť.Tiež deti dlho kojila.Ja keby som mala len tak 70 000 na ruke,tak tiež neváham a idem.

bihan
29. zář 2007

Maruschka, ja som si to zisťovala tiež a o žiadnych dvoch týždňoch v nemocnici nebolo ani slovo 😅 3 dni v nemocnici, dva týždne (príp. dlhšie) špeci podprsenky a navyše pri rozmeroch nad D, ktoré sú spojené so zdravonými problémami ako bolesti chrbta, to nie je plných 40tis (70tis je trošku priveľa 😉), ale veľkú časť prepláca zdravotná poisťovňa 😀

mmmateska
29. zář 2007

Holky já bych se hrozně bála nechat do sebe jen tak říznout ☹

elly
autor
29. zář 2007

Holky ja jsem o tom take uvazovala, kdyby me meli ty petky zustat, tak bych radeji na plastiku si je nechat o ty dve cisla zmensit. Jinak tech 70 se me zda hodne..ja koukala na jwdny stranky za 18-22 tisic. A jak rika bihan, ze zdravotnich duvodu ti pojistovna priplati. 😉

petrolejka
29. zář 2007

Elly, jak Tě chápu, já mám normálně B, teď (23tt) už mi začíná být malá velikost C a děsím se, co bude dál, do porodu ještě daleko. Vždycky jsem si přála větší prsa, ale když to teď vidím, tak bych si hrozně přála zpátky B, protože mi to připadá až obludný, navíc jsem malá a drobná, takže tím spíš je to proporcionálně jaksi nevyvážené. Pevně věřím, že se po porodu a kojení zase smrsknou a posiluju už teď, aby mi neskončily u kolen. 😉

bihan
29. zář 2007

mateska, keby si mala prsia, na ktoré by si musla skôr kupovať sieťky na ryby než sexi čipkovanú podprsenku, nemohla by si športovať, resp. iba s ďalšou špeciálnou (a neskutočne drahou) podprsenkou, nemohla by si spávať napr. na bruchu a ešte navyše v momente, ako by si si obliekla tričko s čo i len malým výstrihom, stretávala by si sa s popiskovaním a oplzlými pohľadmi všetkých uchylákov menste, asi by si to rezanie do tela brala trošku inak 😅

Ale fakt je to s tým dojčením nespravodlivé.. kamoška dojčila rok, pred otehotnením mala také sympatické dvojočky, teraz je plochá ako doska (ako ona sama hovorí 😅)

sisstin
29. zář 2007

bihan: a tobě se zvětšily v těhu? Mně právě moc ne..jsou furt stejný (obří) 😝 😅 😅 😅

sue
29. zář 2007

Ja mám asi od 15 rokov 75B a ešte stále...a už začínam mať pomaly obavy, že ako to bude s kojením, keď prsia nerastú vôbec? ☹

elly
autor
29. zář 2007

Hm, tak ze bych mela prsa jako lentilky pod kobercem u me nehrozi 😀 ale chtela bych svoje trojky zpatky. Jsem taky mala drobnejsi, tak ted je to jako pest na oko. Jak pise petrolejka..obludny. 😉 Ja sice nemam tolik mleka, takze asi dlouho kojit nebudu..uz ted mame flasku....tak jsem zvedava, jak dopadnu. 😕

bihan
29. zář 2007

Siss, zatiaľ len o číslo na E, ale predpokladám, že to na F dotiahnem 😉
Sue, veľkosť pŕs a dojčenie nemajú nič spoločné 😉 Je to iba povera.. práve ženy s väčšími prsiami majú častejšie problémy s dojčením než tie "normálne"

mmmateska
29. zář 2007

To já jsem zase dost vysoká a tak by se tam něco hodilo 😀
ALe je to pravda, že nemůžu soudit něco, co jsem nikdy neměla ...