• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Buzení na kojení. Kolikrát za noc se vám budí?

16. prosince 2007 
Holky, kolikrát za noc se Vám miminka budí na kojení? Mě teď po 2 hodinách a ještě před týdnem spala i 4 hodiny, tak nevím... Jsem hotová... Děkuju. G.
15. pro 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco1 v tomhle ti moc srovnani nepomuze :slight_smile: kazdy mimco je fakt jiny a ver ze zmeny opravdu prichazeji ze dne na den.musis jen verit ze za nejakej cas zase bude spat delsi etapy :slight_smile: je ale pravdou ze mimco starsi tak 3 mesicu by melo byt schopny spat delsi dobu treba 6 hodin v kuse protoze ma uz lepsi travici ustroji a mlicko dele udrzi. ale zase, nemusi to platit obecne jako pravidlo. drzim palce a vydrz :slight_smile:
15. pro 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky dlindusko, snad to bude lepší :slight_smile: jak spinká tvoje miminko?
15. pro 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda me se budi co 5 hodin, nekdy 3 hodiny, ale zkus jí dít jenom dudlík, třeba nemá hlad, jen jí je zima nebo se budí strachem, tak chce jen pochovat.
15. pro 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se budila jak kdy nekdy co hodku nekdy po dvou nekdy po 5 to je tezko ruzne obdobi ruzne potreby ..asi vyhovet a vydrzet
15. pro 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bramburko - dudlik jsem zkoušela a pláče dál, ani pochování nezabírá....
15. pro 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco bylo to ruzny tak dokonce sestinedeli vcelku v pohode pak asi do 3,5 mesicu jsem s luci naspala za noc celkem v prumeru 5,5 az 6 hodin hlavne byla definitivne vzhuru treba v pul paty a fakt uz neusla a pred tim samo treba uz dve kojeni, ted je zase dobra :slight_smile: vecer v osm padne za vlast spinka v prumeru do 3-5 hodin do rana(sem tam se probudi driv) pak ma jeste 2hodinovou fazi a pak 1hodinovou fazi. ty uz jsou ale divocejsi ruzne vykrikava atd takze ja uz moc nespim. je fakt ze ale luci je ted schopna vydrzet i do pul devaty. jsem si ale jista ze prijde zase zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nezoufej dudlik u nas v noci taky nehrozil :slight_smile:
15. pro 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, já taky někdy dám Sab simplex na dudlík, chutná jí to...

jinak má asi obrácený den a noc, zkus koupat ráno, prý to pomáhá...budit přes den.
15. pro 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mne se maly pul roku budil po hodine a pul a kdyz jsem mela stesti, tak po trech hodkach. pres den v pohode po trech. jeho prvni rok jsme absolvovali v polospanku. nepomohly ani prikrmy. myslela jsem, ze ho to zasyti a ono nic. mame absolutne nespave dite :frowning2: vzdy si rikam, ze je zdravy a to je hlavni!
kamoska kojila co hodina ve dne, v noci. kvuli malymu to vydrzela 4 mesice a pak presla na prikrmy. dost drsny..
15. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše sluníčko už má 1měsíc a týden a už za posledních 14dnů ji musím přes den budit co 3hod.na kojení,spí dost "tvrdě",za to kolem 19:00večer až do 23:00 je k neutěšení a vyžaduje papání i co hodinu :frowning2: ale přes den i když se vzbudí třeba 2hod.jsme čilý,ale neřveme.Takže obrácený den a noc si myslím nemá.V noci spí už teď co 5hod.,dokonce se stalo že i 8hod.vydržela,což jsem se zhrozila,že jsem někde četla,že do 3měs.by taková velká přestávka mezi kojením neměla být.hm :unamused:
16. pro 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek