Buzení na kojení. Kolikrát za noc se vám budí?

gabca1
15. pro 2007

Holky, kolikrát za noc se Vám miminka budí na kojení? Mě teď po 2 hodinách a ještě před týdnem spala i 4 hodiny, tak nevím... Jsem hotová... Děkuju. G.

dlinduska
15. pro 2007

gabco1 v tomhle ti moc srovnani nepomuze 🙂 kazdy mimco je fakt jiny a ver ze zmeny opravdu prichazeji ze dne na den.musis jen verit ze za nejakej cas zase bude spat delsi etapy 🙂 je ale pravdou ze mimco starsi tak 3 mesicu by melo byt schopny spat delsi dobu treba 6 hodin v kuse protoze ma uz lepsi travici ustroji a mlicko dele udrzi. ale zase, nemusi to platit obecne jako pravidlo. drzim palce a vydrz 🙂

gabca1
autor
15. pro 2007

díky dlindusko, snad to bude lepší 🙂 jak spinká tvoje miminko?

bramburka
15. pro 2007

no teda me se budi co 5 hodin, nekdy 3 hodiny, ale zkus jí dít jenom dudlík, třeba nemá hlad, jen jí je zima nebo se budí strachem, tak chce jen pochovat.

aponchie
15. pro 2007

me se budila jak kdy nekdy co hodku nekdy po dvou nekdy po 5 to je tezko ruzne obdobi ruzne potreby ..asi vyhovet a vydrzet

gabca1
autor
15. pro 2007

bramburko - dudlik jsem zkoušela a pláče dál, ani pochování nezabírá....

dlinduska
15. pro 2007

gabco bylo to ruzny tak dokonce sestinedeli vcelku v pohode pak asi do 3,5 mesicu jsem s luci naspala za noc celkem v prumeru 5,5 az 6 hodin hlavne byla definitivne vzhuru treba v pul paty a fakt uz neusla a pred tim samo treba uz dve kojeni, ted je zase dobra 🙂 vecer v osm padne za vlast spinka v prumeru do 3-5 hodin do rana(sem tam se probudi driv) pak ma jeste 2hodinovou fazi a pak 1hodinovou fazi. ty uz jsou ale divocejsi ruzne vykrikava atd takze ja uz moc nespim. je fakt ze ale luci je ted schopna vydrzet i do pul devaty. jsem si ale jista ze prijde zase zmena 😝

dlinduska
15. pro 2007

jo a nezoufej dudlik u nas v noci taky nehrozil 🙂

bramburka
15. pro 2007

hmm, já taky někdy dám Sab simplex na dudlík, chutná jí to...

jinak má asi obrácený den a noc, zkus koupat ráno, prý to pomáhá...budit přes den.

paolin
15. pro 2007

holky, mne se maly pul roku budil po hodine a pul a kdyz jsem mela stesti, tak po trech hodkach. pres den v pohode po trech. jeho prvni rok jsme absolvovali v polospanku. nepomohly ani prikrmy. myslela jsem, ze ho to zasyti a ono nic. mame absolutne nespave dite ☹ vzdy si rikam, ze je zdravy a to je hlavni!
kamoska kojila co hodina ve dne, v noci. kvuli malymu to vydrzela 4 mesice a pak presla na prikrmy. dost drsny..

jandalinka
16. pro 2007

Tak naše sluníčko už má 1měsíc a týden a už za posledních 14dnů ji musím přes den budit co 3hod.na kojení,spí dost "tvrdě",za to kolem 19:00večer až do 23:00 je k neutěšení a vyžaduje papání i co hodinu ☹ ale přes den i když se vzbudí třeba 2hod.jsme čilý,ale neřveme.Takže obrácený den a noc si myslím nemá.V noci spí už teď co 5hod.,dokonce se stalo že i 8hod.vydržela,což jsem se zhrozila,že jsem někde četla,že do 3měs.by taková velká přestávka mezi kojením neměla být.hm 😒