• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Calibrum Baby Plan při kojení. Neublíží to dítěti?

6. července 2009 
Holky, prosím o radu. Nemáte některá zkušenost s užíváním Calibra baby plan při kojení??? Jsem těhotná a tyto vytamíny užívám. Nevím, jestli tím ale našemu malému nějak neubližuju... Děkuju moc.
6. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vitamíny vysadila poté, co malý měl velké koliky, od té doby se to zlepšilo, takže je možné, že to bylo i tím. Proč to vůbec užíváš? Pestrá strava je určitě mnohem lepší pro tebe i miminko
6. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě proto, že pestré stravě moc nedám, s Lexikem nějak nestíhám...Sice se snažím, ale i tak mám pocit, že je to málo, proto ty vytamíny... Jenže se Lexik osypal a já nepoznám, jestli to jsou potničky nebo jestli to má kvůli tomu baby planu :frowning2:
6. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendik poraď se radši s doktorkou, já jsem teď taky těhu, ale druhého prcka už nekojím..Ale moje mudr mi ty vitamíny nedoporučila.. no u mě pestrá strava nehrozí, páč trávím dny s hlavou v záchodové míse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale mimi si prý vše ze mě vezme, beru jen kys. listovou 1 x denně
6. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, vzpomněla jsem si, že jsem při prvním těhotenství jedla Gravital... a ten je i pro kojící, tááááááákže to změním :slight_smile: Pro jistotu.. :slight_smile:

Kacka, to musí být strašně náročné starat se o prcka při tom, že je ti tak zle.. Máš můj obdiv, opravdu.
6. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendik já jsem to taky vyřešila tak, že jsem si koupila vitamíny, které mohou těhotné i kojící a mohu je zároveň s hypofunkcí štítné žlázy (což byl zase větší problém u mě) jmenují se Elevit :wink: a jinak stačí v pohodě i listovka, ale já měla na začátku trošku problémy, tak mi Dr. říkal ať si koupím ještě něco.
6. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek