Calibrum Baby Plan při kojení. Neublíží to dítěti?

lendik1983
6. črc 2009

Holky, prosím o radu. Nemáte některá zkušenost s užíváním Calibra baby plan při kojení??? Jsem těhotná a tyto vytamíny užívám. Nevím, jestli tím ale našemu malému nějak neubližuju... Děkuju moc.

ava
6. črc 2009

já jsem vitamíny vysadila poté, co malý měl velké koliky, od té doby se to zlepšilo, takže je možné, že to bylo i tím. Proč to vůbec užíváš? Pestrá strava je určitě mnohem lepší pro tebe i miminko

lendik1983
autor
6. črc 2009

Právě proto, že pestré stravě moc nedám, s Lexikem nějak nestíhám...Sice se snažím, ale i tak mám pocit, že je to málo, proto ty vytamíny... Jenže se Lexik osypal a já nepoznám, jestli to jsou potničky nebo jestli to má kvůli tomu baby planu ☹

kacka79
6. črc 2009

lendik poraď se radši s doktorkou, já jsem teď taky těhu, ale druhého prcka už nekojím..Ale moje mudr mi ty vitamíny nedoporučila.. no u mě pestrá strava nehrozí, páč trávím dny s hlavou v záchodové míse 😝

Ale mimi si prý vše ze mě vezme, beru jen kys. listovou 1 x denně

lendik1983
autor
6. črc 2009

Holky, vzpomněla jsem si, že jsem při prvním těhotenství jedla Gravital... a ten je i pro kojící, tááááááákže to změním 🙂 Pro jistotu.. 🙂

Kacka, to musí být strašně náročné starat se o prcka při tom, že je ti tak zle.. Máš můj obdiv, opravdu.

krista
6. črc 2009

Lendik já jsem to taky vyřešila tak, že jsem si koupila vitamíny, které mohou těhotné i kojící a mohu je zároveň s hypofunkcí štítné žlázy (což byl zase větší problém u mě) jmenují se Elevit 😉 a jinak stačí v pohodě i listovka, ale já měla na začátku trošku problémy, tak mi Dr. říkal ať si koupím ještě něco.