Častné blinkání. Taky vám hodně blinká?

luciebx
14. únor 2011

Mám menší problém... Beníčkovi je 7 měsíců a jakmile se nají, dám ho odříhnout ale i tak.. klidně hodinu až hodinu a půl po jídle se poblinká.. a to pokaždé.. když leze po zemi nebo sebou plácne na bříško .. to mi sice přijde normální.. ale kdyby se to stalo třeba půl hoďky po jídle.. ale po takové době? Máte stejný problém? Nevím, jak to řešit.. Beníček pěkně papá.. otvíra pusinku, takže my oblečení nemáme zašpiněné z průběhu krmení, ale až pak jak leze a on začne blinkat a ještě si do toho lehne.. a největší sranda u toho je, že se tomu ještě směje.. tak nevím, jestli v tom našel zalíbení a lehá si do toho schválně.. 😀 😀

jasekd
14. únor 2011

A to ti blinka az ted? U nas je to stejne, ale zlepsuje se to, uz to neni zdaleka po kazdem jidle. Malej ma diagnostikovanej uz cca na 6ti tydnech reflux, bylo to dost hrozne, protoze nepribiral, a zvracel klidne 3 hodiny po krmeni, kdyz uz jsme se chystali kojit (nebo Nutrilon) znova 😅 S prikrmama se to zlepsilo jen malo, cili je to horsi tim, ze sjou vsude fleky od mrkve a jine zeleniny 😀 Jeste ve veku tveho synka nas taky blinkal hodne, ted je mu 10 mesicu a je to spis rano po mliku, nekdy presnidavka nebo kdyz do nej narvu moc caje, on nechce vubec pit, tak se perem. Takze ted uz jen ridsi veci. Kdyz ti pribira, nemusis se nervovat, je to bohuzel dost bezne a neni pravidlo, ze to skonci na pul roce, ale dockate se. Ja uz si nekdy i troufnu dat ho krkat i bez pliny 😀 Taky ho davam stale krkat, vsichni se mi divi, ale on jeste sam nesedi a kdyz ho nedam, tak ho bude bolet brisko a bude vic zvracet, takze opravdu vydrz a dokud nebude sedet, tak ho nech odrihnout. Pro me je to uz s brichem hodne narocne, ale snazim se. Jo, taky kdyz ho nechytim vcas, tak to matla vsude, a zkouma to 😝

babulinkab
14. únor 2011

moje dcera taky ublinkává i dvě hodiny po jídle, hlavně, když se přetočí na bříško, nebo když hodně cvičí nožičkama. a co jsem vypozorovala, je to horší, když je málo vykaděná, když je vykaděná dobře, není to tak hrozný. po jídle se jí snažím držet aspoň hoďku v lehátku, aby nemohla na bříško
samozřejmě když ublinkne, tak se v tom patle, to dělá asi každé dítě

bufina
15. únor 2011

Malej taky hodně blinkal. Jako miminko třeba po jídle seděl v sedačce aby měl hlavu navrch a stejně ublinkával třeba celý 3 hodiny do dalšího jídla... Doktorka říkala že se to po zavedení příkrmů zlepší a nic moc teda. Ublinkával pořád a taky třeba až po hodině. A tak nějak to přešlo kolem 11 ti měsíců. Ale i teď se občas stane že i pár hodin po jídle ublinkne. Ale to už jen výjmečně.