Červená "vyrážka" na prsu - není ale ani tvrdé, ani teplé

duhovakony
3. srp 2018

Ahoj holky. Mam 11denni holcicku plne kojim.obcas odstrikavam a na pravem prsu se mi udelala tato cervena skvrna neni to zatvrdle ani vic teple jak to druhé prso. Kdyz odstrikavam nejdou ze me tadne koudky a ani to pri kojeni ani pri odstrikavani neboli. Jen sem z tohoto prsa prvnich 5 dni kojila casteji nez z toho druheho...

papaja90
4. srp 2018

Takový flek jsem mela taky byl to zánět 🙁

duhovakony
autor
4. srp 2018

@papaja90 a vylecila jste samolecbou nebo jste sla k doktorum?

duhovakony
autor
4. srp 2018

@papaja90 vubec me to ovsem neboli...a mam to mezi prsama spise dolu... zkusim tvarohy atd.. a zanet poznam ze to boli moc a jsou teploty ze?

papaja90
4. srp 2018

Napred jsem mela jen ten flek, pak to začalo bolet, tak jsem to chladila a a asi za 3 dny přišli teploty skoro 39, bolest jako prase, bylo to o víkend, musela jsem na pohotovost, dali mi atb. Ale to jsem si o ně musela rict, jinak by mě poslali domu at si to jen chladim. Stalo se mi to,kdyz sem přestala kojit.
@duhovakony

no_title
4. srp 2018

Jsem teď mimo domov, tak pošlu jen odkaz, ale může to být ten zánět no... https://kojim.webnode.cz/nejcastejsi-problemy/m...

duhovakony
autor
4. srp 2018

@no_title uz davam tvaroh...kdyz sem odstrikala precedila pres platno a nic tam nezustavalo nejake kousky...proste pekne ciste mleko

duhovakony
autor
5. srp 2018

Ahoj holky od vcera davam tvaroh a flek zacina mizet..

duhovakony
autor
5. srp 2018

@papaja90 od vcera davam tvaroh a flek zacina mizet...tamze byl to zanet nebo je?🤔

papaja90
5. srp 2018

@duhovakony me taky dr rekl at davam tvaroh, ale ja mela teploty 39 takže mi dali antibiotika, kdyz sem si je vyžebrala protoze mi bylo na chcipnutí. Pokud nemáš teplotu, tak ještě to muzes tim tvarohem rozehnat třeba 😉

duhovakony
autor
5. srp 2018

@papaja90 to by bylo fajn...ale zda se mi ze mam v tomto prsu mene mleka...a nevim jestli z toho zanetu a nebo jsem mela vcera stresovy den. Je moznost ziskat mleko zpět? Mela jste to tak...?odsavam piju,piju hipp caj pro kojici atd...

papaja90
5. srp 2018

@duhovakony ja nemám s kojenim vůbec zkušenost, kojit se mi nedařilo tak jsem dostala léky na ukončení laktace a asi jak nějaké mleko zůstalo v prsu, udělal se mi ten zanet. Urcite bych zkousela davat víc mimco k tomu prsu aby se zase zacalo mliko delat.
Tady jsem o tom nasla něco na netu.
https://www.babyweb.cz/prvni-pomoc-pri-mestnani...