Chuť mléka. Může na to mít vliv tělísko?

sherryel
26. dub 2022

Chci se zeptat ... Před třemi týdny jsem si nechala zavést nitroděložní tělísko, Dr. Říkal že u kojení vůbec nevadí ničemu. Jenže od té doby dvojčata (teď 3m) odmitají moje mléko, byly to velcí jedlíci 900ml za den si klidně dali a od té doby max 550ml a to vesměs násilím. Můj Dr. Tvrdí, že to nesouvisí. Strava, kosmetika atd u mě nezměněna, s třemi dětmi prostě není čas nic měnit 🤣 vymyslet novoty. I když odstříkam tak to plyvou, pokud vyloženě nemají už extra hlad. Dětská doktorka zatím nic nepodnikla. Už dvakrát jsem to hlásila, že sice děti nehubnou ale nepřibírají, denně příjem 400-550ml mléka, díky ukrajinským dětem, nezvládá dosavadní klientelu. Přístup najednou o 200% horší - nestíhála předtím a teď už vůbec ne. Může mít tělísko vliv na chuť mléka ? Popř. Zažil někdo, aby z jedliku se ve 3m najednou zvrat a teď je hodinu nutim aby vypili 60ml za 4-5hodin...

sirinfirst
26. dub 2022

Ve 3 m dochazi velmi často bojkotu kojení kvůli dudlikum, lahvičkam atd.
Jinak bych se teda vyprdla na nějaké stresy s vážením a prostě nenásilně nabízet, třeba s bílým šumem a řídit se pohodou miminek, případně počůranými plenami a ne váhou.

holkaokomodra
3. kvě 2022

@sherryel a to telisko mas hormonalni?

malanoha
4. kvě 2022

Kolem třetího měsíce mají mimina často bojkot kojení. Zadej si to do googlu a budeš vědět vše... Taky jsme to zažili, je to nervy drásající, ale dá se to překonat...

emamaira
4. kvě 2022

Mám teď dva týdny hormonální tělísko Levosert. Synovi je už rok, tak kolik vypije nesleduju, ale kojím normálně na usnutí, v noci a 1-2 přes den. Žádnou změnu nepozoruju.

bigbig
4. kvě 2022

Zkušenost s tělískem nemám. Zato mám zkušenost s bojkotem ve 3 měsících a pamatuju si, že to bylo opravdu hrozný. Všude se říká že bojkot přejde do pár dní. U nás ten tříměsíční trval přes 3 týdny a už jsem myslela že to kojení vzdám. Nakonec si to zase sedlo.