Chybí mi část kůže na bradavce, jak to řešit?

nebetka
15. kvě 2013

Ahoj maminky,

měla jste některá problém s bradavkami, a to ten, že bradavka byla jakoby ze strany obnažená,
že se tam vytratil kousek té kůže nebo to, co je na jejím povrchu ? Prostě tam jako kus chyběl?

Pokud jste některá měla tento problém, jak jste ho vyřešila?

Díky

dzejnab
16. kvě 2013

Kojíš nebo odsáváš? Myslím, že podobný problém - podle toho, jak jsi to popsala, jsem měla i já. Mlíčko odsávám. Co odsávání, tak to bolest, až mi bylo do breku. Nakonec se zjistlilo, že klobouček odsávačky, který mi v porodnici a cca 5 týdnů po porodu vyhovoval, mi najednou nevyhovuje - smrskly se mi bradavky (nevím, jak je to možné 😒 )
Mlíčko jsem odsávala "ručně" - podojit krávu 😵 - nebylo toho tolik, ale nebolelo to tolik. Hodně jsem je mazala mastí Bepanthem. Po takto protrpěných skoro 14 dnech jsem opět schopná klasicky odsávat. Koupila jsem si menší masážní prsní nástavec (já tomu říkám klobouček) a jde to.
Celá tato situace měla i své kruté mouchy. Teď rozhodně neodstříkám tolik co předtím. Možná to je tím, že jsem měla nervy na pochodu, možná tím, že jsem "odstříkávala" méně - když tě něco bolí, tak to nebudeš dělat.
Malá je bohužel už přikrmovaná UM a moje má tak na chuť. Ale aspoň že tak, už jsem propadala zoufalství, že nebude mít moje mlíčko žádné - už jsem to vzdávala.