Co mám dělat, když mi dítě usína při kojení?

marfys
27. únor 2011

Při krmení i kojení,musím totiž obojí,mě po pár locích usne,párkrát ji vzbudím,ale pak je to na tvrdo.Když ji oddělám od prsu nebo od dudlíku na odříhnutí probere se a nechce mi spát.Probrečí třeba celí den.

k.jolanka
27. únor 2011

a přibírá ti normálně na váze? pokud ano, tak bych jí nebudila a bradavku nebo lahvičku z pusinky vyndala opatrně aby se nevzbudila..mě malý také u jídla usínal přes den i v noci, pokud usnul, tak jsem ho ani odříhávat nedávala-neměl reflux, takže nezvracel, občas si teda odříhnul i ze spánku- můžeš to vyzkoušet...a nemá třeba koliky, že ti tak pláče celý den? 😕

losice
27. únor 2011

ahoj marfys, tak to zni jako muj klucina... prvnich par mesicu jsem z nej byla uplne vyrizena, taky chtel jenom dudlat prso, ale poradne nepil. A nespal. A bulel. Ale pribiral. Co mi zabiralo, bylo kocarkovani. Proste ho ujezdit ke spanku. Bylo to narocne v tom, ze jsem si nemohla pres den taky hodit slofika, kdyz spal, protoze jsem porad jezdila, ale aspon si odpocinul on a moje usi mely klid🙂 Zkus to. Drzim palce, vim, ze je to moc narocne, ale bude lip!!

johnatanka
27. únor 2011

nebo uskákat na balonu a potom opatrně položit, taky bych nebudila na říhnutí, syn mi neříhal téměř vůbec a dcerka mi v noci usíná jen na prsu, žádný uspávání, žádný krkání, spí jak dudek, když má hlad začne se kroutit a hekat, strčím prso a ona se napije a usne 😉