Co na bolestivá místa na prsou?

cumprlicek
6. únor 2013

Jsem zoufala ☹ Tim,ze maly jeden den pije cez den,druhy den nechce,chce jen vecer a v noci,moje telo je zblbnute a nevi kolik mlicka tvorit.
Na prsou se mi delaji bolestiva mista,ktere nejdou odsat,pritom prsa nemam nalite.
Nepomaha ani nahrivani,ani obklady,pomuze jen,kdyz mlicko maly vypije,no kdyz nechce,tak mam smulu a cekam az do vecera. Beru i leticin,pry je dobry na upchavani mlekovodu,no uspech nic moc.
Syn ma 9 mesicu,premyslela jsem i o postupne odstaveni,no odmita jakoukoli lahev, a taky odmita umele mlicko a jine tekutiny. Cez den vypije max 20 ml kojenecke vody.
Co s tim?
Dekuji za radu 😉

zamilovanadonej
6. únor 2013

Odstříkávat rukou.... je to snad jediné co by pomohlo, žádná odsávačka. A obklady z tvarohu by snad mohly pomoct. 😉

lamarika
6. únor 2013

nahřát třeba ve sprše nebo teplýma obkladama a pak zkusit odstříkat rukou. Nic jiného mě nenapadá 😒

hojda
6. únor 2013

Obklad z tvarohu. Nejlépe ho naplácat mezi kapesník aby byla jen jedna vrstva látky mezi tělem a tvarohem, pokud dáš ten tvaroh přímo na tělo, tak to pak uschne a šíleně špatně se to meje, na to dát pylík a třeba plínu, protože z toho cedí ta šťáva. Někde píšou i pomazat slivovicí. Pak jen odstříkat a při kojení brada dítěte vždy směrem k tomu bolavému místu.