Co užívat po revizi dělohy?

debie_p
28. kvě 2016

Ahoj holky, jsem čerstvě po revizi dělohy v 7tt a chtěla bych organismu nějak pomoct se z toho líp vzpamatovat a samozřejmě ho trošku nastartovat na příští snažení.
No v tom stresu a shonu včera po operaci jsem neměla čas se své doktorky zeptat, jestli můžu znovu užívat gynex, který jsem před začátkem těhotenství brala a dobře na mě působil. Na jejich stránkách jsem našla info, že by neměl být problém brát ho i po revizi, ráda bych ale nějakou osobní zkušenost. Nebo co byste mi poradily na užívání? Je mi jasné, že nemůžu mít všechno hned a otěhotnět okamžitě, ale ráda bych tomu aspoň trochu pomohla.. 🙂

soyevita
28. kvě 2016

@debie_p Ahojky,já jsem měla od bylinkáře speciální čistící čaj.Určitě mi pomohl a za dva měsíce jsem bez problémů otěhotněla.Vím,že obsahoval měsíček,jeřáb ptačí,kontryhel a na ty další dvě bylinky si nevzpomenu.Pila jsem ho 2krát denně.Gynex můžeš určitě začít hned.Držím pěsti,ať se brzy zadaří🙂

debie_p
autor
28. kvě 2016

Díky, snad ta první MS proběhne v pohodě a budeme moct začít něco "tvořit" 🙂

maggi
28. kvě 2016

Já jsem pila kontryhelový čaj 2x denně a Nosifol jednou denně. Začala jsem hned po revizi a pila jsem to 3 měsíce (po tu dobu jsme se nesnažili) a pak se hned zadařilo.

janaspo
28. kvě 2016

Mne dr. poradila gynex, kontryhelovy caj a vitamin C ...

fidelka81
28. kvě 2016

Já pila kontryhelový čaj a druhý měsíc se zadařilo

wercs
28. kvě 2016

Kontryhelovy caj a protoze mi dle ult v deloze neco zustalo, tak cinske bylinky na procisteni. Druhý mesic se zadarilo.

elishka87
30. kvě 2016

já jsem pila čaj z maliníku (lepší ten sypaný, než sáčkový z lékárny), je prý na podporu růstu děložní sliznice. Po měsíci jsem si na doporučení koupila gynex a užívala ho 1 měsíc. V době, kdy jsme se už mohli znovu snažit o miminko, tak jsem do ovulace jedla 1 grep denně (prý pomáhá na podporu plodného hlenu) a po ovulaci 1/4 ananasu (ten prý pomáhá na zahnízdění a udržení embrya).
O kontryhelovém čaji jsem slyšela, že kdo měl pravidelný cyklus, tak ho dokázal pěkně rozházet. Že pomáhá spíš těm, co měly cyklus nepravidelný, tak aby se srovnal. Takže já ho raději nezkoušela, protože jsem cyklus měla pravidelný a po revizi zase hezky naskočil (první MS po 31 dnech a pak už klasika po 28). Museli jsme mít 3 měsíce pauzu a hned následující měsíc se nám zadařilo 🙂

lentixx
30. kvě 2016

Já pila od prvního dne po operaci kontryhelový čaj. Revize byla 11.4.2016 a do dnešního dne nepřišla menstruace. Před čtyřmi dny mi doktor píchl agolutin a stále čekám 😠 Nevím, jestli kontryhel pomohl, nebo ne - ale dle doktora se zdá být vše ok, děloha je čistá, zavinutá, sliznice roste (i když ideál to není) a nechápeme tedy, proč MS nepřichází. Těhotná nejsem, to vím jistě.

Máte některá s agolutinem zkušenosti? Po kolika dnech od aplikování zabral?

1306
26. říj 2016

@lentixx Ahojky,koukam, ze uz si tehulka, tak moc gratuluji, chci se jen zeptat, jak to u tebe tenkrat po aplikaci Agolutinu dopadlo?Me ji museli pichnout 7 tyden po revizi,protoze ms neprichazela, jenze 14 dni od injekce zase nic,dr rekla,ze podle ulz je vse v poradku,deloha cista,sliznice vysoka tak,ze bych mohla odmesntruovat, ze mam jeste 4 dny pockat,ale zase nic,tak jsem sla na druhou injekci (minuly patek) a zatim nic, dnes velky tlak v podbrisku, uz fakt nevim,co delat...Jestli mam jit zitra radsi znovu k dr..piju kontryhel,malinik, uzivam gynex..

lentixx
26. říj 2016

@1306 Děkuji 🙂
Agolutin zabral přesně desátý den a MS byla normální, ani silná, ani slabá - prostě takový průměr, normální 🙂 Ani to tak nebolelo, jak mě každý strašil. Já pila jen ten kontryhel.
Co jsem si tak pročítala ty diskuze, tak se našly i děvčata, která musela na agolutin 2x. Tělo je složitý systém a každý ho máme jiný. Přeji Ti, aby MS dorazila 😉 je to úleva, když přijde 😎

debie_p
autor
26. říj 2016

Holky přeju vám aby to brzo vyšlo, já jsem důkaz že to jde, nakonec jsem otěhotněla kolem začátku července a za dva týdny mě čeká velký ultrazvuk a jsem přesně v půlce těhotenství 😊 takže nezoufejte, vyjde to 😊 držím palce

rejni
28. říj 2016

Ahoj holky. Jsem po revizi v 12tt a chci se zeptat je opravdu nutné, lepší počkat 3 měsíce než se zase začneme snažit? Nebo jste šly do toho dřív a bylo vše pak v pořádku?

kaccistar
28. říj 2016

@rejni nie je to nutné, je to doporučené. Ja by som nečakala, ak sa chris dobre. Nám sa po revízií aj tak podarilo otehotniet až po 5 mesiacoch.. telo samo vie, kedy je ok. Nečakala by som...

debie_p
autor
28. říj 2016

@rejni já otěhotněla hned po první MS po revizi 😊

akynce
28. říj 2016

ahoj holky...tak i me to potkalo a o miminko sem prisla ve 12+6 prestalo byt srdicko ...je to narocne na psychiku,ale podpora pritele a rodiny mi dost pomohla..sla jsem do bylinkarstvi a pani mi rekla,ze po potratu vubec kontryhelovy caj nemam pit,dala mi primo nejaky po potratu..Ctu diskuze a nektere otehotneli uz po prvni MS po potratu a me rekli ,ze muzu az za pul roku 😢snad nam to vsem vyjde a dalsi tehu bude v poradku

rejni
28. říj 2016

@kaccistar
@debie_p Děkuji holky.. Vím, že radí a píšou něco jiného.. 3 měsíce, půl roku.. Často, že i po šesti nedělí stačí.. Já si dala ty dva cykly ale stejně mi to sedí v hlavě jestli už to nezkusit po první MS.. U nás byla VVV..strach je aby se to neopakovalo, tak uvidíme co za 5 týdnů genetika ale moc věříme, že to byla jen "nešťastná náhoda" ☹

petuliee
28. říj 2016

taky sme prisli o miminko 12+6 kvuli VVV pila sem caj na očistěni podobný jak píše
@soyevita a kontryhelovy caj sypanej taky zvlášt, MS dorazila bez 1dne presne 4 tydny po zakroku.
@rejni drž se nase miminko mělo taky VVV trizomii 21chromozomu, +vadu srdíčka naštěstí se neukázala žádná spojitost s náma, prostě '"blbá náhoda" držím palce at je to u Vás stejné, drž se!

rejni
28. říj 2016

@akynce Je mi to líto 😢 je to moc těžké..myslela jsem, že po zákroku kdy ze mě ten stres trochu opadnul, že bude o něco líp ale teprve až teď to na mě začíná "sedat" 😢 asi to chce trochu času.. Držím moc palečky ať se brzo zase těšíte z miminka v bříšku a je vše v nejlepším pořádku ✊🍀❤

rejni
28. říj 2016

@petuliee u nás Downov syndrom 1:14597 ale trizomie 18 a 13, 1:21 a 1:16..ale tohle vlastně pc vyhodil až po špatném ultrazvuku kdy Dr viděla mnohočetné vývojové vady.. Modlím se aby nám nic nenašli.. Moc děkuji za podporu ❤ už jste se začali snažit znovu? Po jak dlouhé době?

karrison
28. říj 2016

Ja neuzivala vubec nic a otehotnela jsem prakticky hned, jak to bylo mozne

karrison
28. říj 2016

@rejni nne dr rikal, ze sebmuzem snazit hned druhy cyklus a povedlo se

petuliee
28. říj 2016

@rejni dr nam rekla aspon po 2 MS 2 ted je pryc, tak to zkusime, priroda ví co děla, my scening vubec nestihli, ale maličky byl downik, chybela kůstka, projasnení síje kazdy utz větsi :( navíc vymodlenej chlapeček, srdeční vada, malo vody, ale asi to tak melo být no :( pred 14dny sem zacla brat kyselinu listovou a s chuti do toho 🙂 treba bude pod stromeckem// 🙂

rejni
28. říj 2016

@karrison takže druhý cyklus - po první MS? A povedlo se.. a bylo vše v pořádku?

rejni
28. říj 2016

@petuliee achjo, strašně těžce se to čte 😢 že se tohle stává..moc mě to mrzí! A vám potom řekli pohlaví? Já brala femibion cyklus před tím než se nám po roce a půl konečně poprvé zadařilo..a teď se mi ani nechce s ním dal pokračovat.. zda nám vůbec pomohl. Ale asi to nemůže mít vůbec spojitost..kyselina listová je tam ještě dobře nastěpená.. Věřím a moc přeji, že bude dáreček pod stromečkem 🙂

petuliee
28. říj 2016

@rejni já to veděla hned :( na ultrazvuku u plodovky se to jen potvrdilo zprava z plodovky uz byla jasna :(

akynce
28. říj 2016

@rejni je to hodne tezky,muzu ti rict,ze ja ted dost premyslim proc se to stalo,proc nam atd...ale doufam,ze to na podruhe vyjde a vse bude v poradku (toho se bojim znovu to prozivat nechci😢)

1306
28. říj 2016

Holky, jak dlouho vam trvala prvni ms po revizi?Ja jsem to konecne dostala vcera, bohuzel az po 2 vyvolavacich injekci,ale vcera to bylo celkem silne a dnes nic moc,mam pocit,ze zitra uz to mit nebude...Tak ted nevim co dal..

rejni
29. říj 2016

@akynce Taky tak přemýšlím..hlavně proč se to stalo..nechci se tím trápit ale spíš abych se tomu příště vyhnula ale musím věřit, že se prostě jen "stalo" 😢 Drž se! Příště bude vše v pořádku musíme věřit!

akynce
29. říj 2016

@rejni stava se to pry casto,me rikali,ze snad kazde 5 ...ale i tak,kdyz se to stane tobe prozivas to hur...
mi nemeli zadnou vadu,jen mu prestalo byt srdicko coz se stava
ted resime zda pockat pul roku nebo se zacit snazit uz ted

akynce
29. říj 2016

@1306 ja to mela 4dny z toho 3dny to ze me teklo proudem (sem nezazila nikdy)