• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dáváte mimčo odříhnout, když usne v noci při kojení?

19. dubna 2008 
Davate mimco odrihnout kdyz usne v noci pri kojeni?
15. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano dávám, páč jinak se mi totálně zeblije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho nedávala, protože mi jsme měli problémy i normálně s odříhnutím a nebyl nikdy blinkací, takže to nebyl problém. Ale radši jsem ho vždycky dala na bok.
15. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ted o tom mluvili v poradu SAMA DOMA,kdyz usne tak odrihavat nemusi :slight_smile:
15. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych něměla ublinkávací dítě, tak taky nedávám, ale u nás to jinak nejde. Odříhávat musíme a jde nám to i ve spánku :grinning: , takže no problem.
15. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám,ale naštěstí i v polospánku na rameni se trošku odříhne a pak neblinká,nebo alespoň né tolik,jako kdybych ho nenechala vůbec.Ale když to kojené děti umí a nepřisosávají si k mlíčku zbytečně i vzduch,tak se nemusí. :slight_smile: To ale není náš případ,kolikrát ten krkanec by mu záviděl i velký chlap. :grinning:
15. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
když usnul, byla jsem ráda a považovala jsem za úspěch, když jsem ho přenesla do postýlky a spal dál. Chvíli jsem čekala, držela ho šikmo na polštáři, pak jsem vstala a dala do postýlky.. S blinkáním, refluxem jsme ale problémy neměli. Jen si trochu ublinknul jako každé mimi. Stejně si někdy ani neodkrknul jakou dobu... Když jsme ho odkrkávali, tak v klubíčku opřeného zádčíky o prsa nebo položeného hlavičkou na rameni.. nebo na tygříka.
15. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kdyz jsem kojila tak jsem ho v noci nedavala odrihavat abych ho zbytecne nevzbudila....jen proste hlavicku na bok...
15. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
do postýlky jsem pokládala na bok, radili to tak v porodnici a já byla víc v klidu.. na zádech, když se mu to dostalo do pusinky, tak to pro mě nebyl moc uklidňující pohled.. :confounded: (nic se nestalo, ale téhle poloze jsem moc nevěřila)
15. dub 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, že někdy ho to pak vzbudilo... ale když se vzbudil při odříhávání, tak jsem ho stejně mohla přisávat znovu, aby se zas ududlal :confused:
15. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se vzbudí skoro pokaždé když si neodkrkne. spí tak půl hodiny až hodinu a pak hrozný řev, vezmu ho, krkne si a někdy spí dál. ale už je to lepší. většinou mi usne u prsu. jsem ráda, že spí, ale na druhou stranu se děsím jak to budu dělat až přestanu kojit :cry:
15. dub 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedávám...většinou u toho totiž sama usnu :grinning:
15. dub 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem moc ráda, že jsem sem zajela, naše malá totiž pořád ne a ne krknout :frowning2: Někdy se to povede, jindy vždy usne. Už jsem se bála, že jí tím ubližuju. Spinká na bočku občas ublinkne a babičky, že prostě musí a tak a já už propadala panice :frowning2: Takže když nekrkne tak to nepotřebuje?
17. dub 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonunuska, nemusí nahltat vzduch, v knížkách píší, že pokud si dítě neodříhne, že ho nemáš nutit. Náš malej přes den docela joo, v noci vůbec. Někdy si ale říhne i hodinu po jídle :slight_smile:
18. dub 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky můj milovaný si většinou v noci neodříhne vůbec a přes den podle toho zda usne při kojení či ne. Dcera neměla žádné říhance a byla v poho. Občas ublinkla. je pravda, že jsem ji dávala hodně na bok a malého také. vždy je zapřu peřinkou. Nic si z babiček nedělej. :slight_smile:
18. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji, při kojení když malou pozoruju tak už vím kdy si odříhne a kdy ne. Už poznám kdy do sebe saje i vzduch, takže už jsem v poho. Někdy mi hned tak roztomile usne že to ani nezkoušíme :wink:
19. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedávala jsem ani normálně /zapomínala jsem/, natož v noci.V noci jsem malou dala na bok.Ale my byly bez problémů.Občas brečela, když jí bolelo bříško, krkla si a byl klid, nebo se vyprděla.
19. dub 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek